Dragon Ball Fan Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dragon Ball Rpg Oyun Portalı

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Rafiel vs Akira

3 posters
YazarMesaj
Gm-DragonBall-3
Admin
Admin
Gm-DragonBall-3

Savaş seviyesi : -119

85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Rafiel vs Akira Empty
MesajKonu: 85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Rafiel vs Akira     85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Rafiel vs Akira I_icon_minitimePerş. Ekim 14, 2010 11:14 am

85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Rafiel vs Akira 01introductiondbzannoun

Her iki oyuncuda ağır adımlarla arenaya doğru ilerlemekte. Arenayı çevreleyen tribünlerde binlerce insan sizleri izleyerek adınızı bağırıyor. Sizse bir birinize bakarak hakem ve aynı zamanda spiker olan adamın yanına gidiyorsunuz. Adam size kuralları yeni baştan anlatıyor ve arenanın kenarına gidiyor. O anda " Gongggg" sesini duyuyorsunuz.

Rp out :

Dövüşlere şu şekilde başlayacağız

Rafiel ve Akira önce arenaya çıkış rplerini yapacaklar sonra sırayla

Akira Saldırısını Yazar > Rafiel Savunmasını yazar > GM sonucu belirler
Rafiel Saldırısını Yazar > Akira Savunmasını yazar > GM sonucu belirler

ve sonra yine Akira Saldırısını yazar ... böylece devam eder ...

Oyuncuların dövüşe başlamadan önce karşılıklı dövüş sistemini okumalarını kesinlikle tavsiye ediyorum

En son Gm-DragonBall-3 tarafından Perş. Ekim 14, 2010 11:38 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Akira Yamato
İnsan
İnsan
Akira Yamato

Savaş seviyesi : 500

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Rafiel vs Akira     85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Rafiel vs Akira I_icon_minitimePerş. Ekim 14, 2010 11:20 am

Akira yarı finale çıkmıştı.Evet bunu başarmıştı.Rakibini tanımıyordu ama fazla güçlü olmamasını umuyordu.Arena'nın etrafına göz gezdirdi.Herkes içeri girmişti.Akira büyük kapıdan girdi ve soyunma odalarına gitti.Dövüş kıyafetini düzeltti sonrada yüzünü yıkadı.Akira biraz sinirliydi.Rakibini tanımasada ondan daha güçlü olmasından korkuyordu.Bu dövüşü kaybederse dördüncü olacaktı ama yinede bu işi zorlamak istiyordu.Yenileceğini bile bile ringe doğru emin adımlarla geldi ve sunucu onun adını söyledi.Sonra ringin içine girdi.Ardından seyircilere doğru elini kaldırdı ve onlara doğru bağırdı.Rakibide birazdan anons edilecekti.
Rafiel Andy
Saiyan
Saiyan
Rafiel Andy

Savaş seviyesi : 501

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Rafiel vs Akira     85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Rafiel vs Akira I_icon_minitimePerş. Ekim 14, 2010 11:29 am

Evet.. sıradaki maçım için beni çağırmışlardı. Kim ile yapacağımı bilmiyordum ama kesinlikle yenecektim. Hiç bir sakatlanmam yoktu, zaten diğer maçımı güçlü bir teknik kullanmadan kazanmıştım. Acaba bu maçta neler olacak diğer adam sahaya çıkmıştı bile ama çok az bir ki hissediyordum. Evet.. evet kesinlikle enerjisini saklıyor. Evet, enerjisini saklıyordu yoksa diğer maçımdan sonra kesinlikle bu güçte bana karşı gelemezdi. Yavaş adımlarla sahaya çıktım ve adımlarımı hızlandırdım. Sahanın içine girdiğimde elimi yumruk yaparak havaya kaldırdım ve seyircilere selam verdim. Üstündeki t-Shirt'ü çıkararak seyircilere fırlattı ve o şekilde hakemin yanına gitti. Rakibine daha hiç bakmamıştı, ama maç başladığında bakacaktı.

Hakem kuralları anlattıktan sonra sahanın dışına çıktı. Hafif bir dong sesi gelmişti. Bu kesinlikle başlama zili idi. Rafiel Altında savaş pantolonu üstünde ise çıplak bir şekilde dövüşecekti.
Gm-DragonBall-3
Admin
Admin
Gm-DragonBall-3

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Rafiel vs Akira     85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Rafiel vs Akira I_icon_minitimePerş. Ekim 14, 2010 11:37 am

"Goooong" sesini duyduğunuz anda dövüşün başlayabileceğinizi anlıyorsunuz. Yaklaşık 50.000 kadar kişi sizi izleyerek adınıza tezahüratlar yapıyorlar...

Out: Saldırı Sırası Akira da
Akira Yamato
İnsan
İnsan
Akira Yamato

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Rafiel vs Akira     85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Rafiel vs Akira I_icon_minitimePerş. Ekim 14, 2010 11:45 am

Akira rakibini tanımıştı.Vangeful'u ilk gördüğü yerdeki adamdı.Galiba Vangeful'un kardeşi miymiş diye düşündü.Her neyse buradaki tek amacı onu yenmekti.Güçlü savaş seviyesine ve kas yapısına bakılırsa Akira yenilecekti ama yinede denemek zorundaydı.Hemen ki enerjisini topladı ve Rafiel'in altına zanzoken ile ışınlandı.Sonra bir aparkat vurmaya çalıştı.Aparkat ile havaya uçtuysa onun tam ki merkezi olan hara bölgesine doğru bir dodon ray attı.Adnan'ı bu şekilde yenmişti belki Rafiel'de bu şekilde yenilebilir diye düşündü.Hareketi uyguladıktan sonra geriye doğru taklalarla ondan uzaklaştı.Sonrada gözlerini açarak ona doğru baktı.Hey , sen Vangeful'un kardeşi misin? diye sordu.Sonrada üstüne birşey gelmesin diye ki enerjisini etrafına yaydı.
Rafiel Andy
Saiyan
Saiyan
Rafiel Andy

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Rafiel vs Akira     85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Rafiel vs Akira I_icon_minitimePerş. Ekim 14, 2010 12:47 pm

Gong sesi çalmıştı rakibim bana doğru geliyordu. Evet.. onu tanımıştım bu benim kardeşim'in öğrencisi idi. Yumuşamamalıydım ne de olsa bu bir dövüştü. Zaten yumuşarsam o da bu şekilde kazanmayı istemezdi. Bunun için son gücümle dövüşecektim. Akira bana " Hey sen Vengeful'un kardeşi misin? " diye soru sormuştu. Bende ona " Evet.. o benim üvey kardeşim " demiştim. Akira bir den altımda belirmişti ve aparkat denemişti. Saldırıdan kurtulmak kolaydı.

İlk olarak bir aparkatı elin ile değil omzum ile savurmalıydım. Ama ben bunu da yapmayıp daha iyi bir yöntem kullanacaktım. İlk başta atılan aparkatın önüne elimi indirdim ve onun geliş şekline göre bende aynı hızda ve yönde onun eline salladım. Yani umruklar çarpışmalıydı.

Bu saldırılar ile bana doğru gelirse akira bu maç çok sıkıcı geçer. Onun için daha güzel hareketlerle gelmesini umuyordum.
Gm-DragonBall-3
Admin
Admin
Gm-DragonBall-3

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Rafiel vs Akira     85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Rafiel vs Akira I_icon_minitimePerş. Ekim 14, 2010 12:58 pm

Rafiel Akiranın yaptığı saldırıyı kolayca savurmuştu.Ancak ikinizinde eli sert bir şekilde çarpışınca biraz ağrıyor ama bunun dışında herhangi bir sorun yok.Bu hareketten sonra seyircilerin büyük bir kısmı Rafiel diye bağırıyor.

Out: Saldırı sırası Rafielde..
Rafiel Andy
Saiyan
Saiyan
Rafiel Andy

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Rafiel vs Akira     85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Rafiel vs Akira I_icon_minitimePerş. Ekim 14, 2010 1:11 pm

Evet.. tam düşündüğüm gibi olmuştu. Elimiz çarpışmıştı, hafiften bir sızı vardı ama bu sorun değildi. Bu arada seyircilerden büyük ilgi topladığım apaçık ortada idi. Şimdi saldırı sırası bende deyip saldırıya geçmiştim. Akiraya " Bu Maçı Fazla Uzatmayacağım " dedikten sonra ellerimi saldırı pozisyonuna getirmiştim ve saldırımı yapmıştım.

Saldırım şöyle idi;

İlk başta dört ki blast bu akira için kolay olacaktı. Ki Blastları engelleyecekti ve her yer duman olacaktı. Bu da benim avantajım olacaktı. Ki Blasttan sonra Ellerimi uygun pozisyona getirip bir ateş yapacaktım.

Ateşi Yaparken;

"Bu İş Burada Bitti." ---- "KAAAA-MEEEE-HAAAA-MEEEE-HAAAA" diye atmıştım kamehameyi bu saldırı yüksek ihtimal ya akirayı yenilgiye uğratırdı, ya da çok büyük bir hasara.
Akira Yamato
İnsan
İnsan
Akira Yamato

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Rafiel vs Akira     85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Rafiel vs Akira I_icon_minitimePerş. Ekim 14, 2010 1:31 pm

Akira yaptığı saldırının başarısız olacağını tahmin etmişti ama adam gerçekten çok güçlüydü.Akira'ya bakarak Bu Maçı Fazla Uzatmayacağım dedi.Sonra Akira'ya doğru birkaç tane ki topu yolladı.Akira yanlara sallanarak kurtuldu ama üstüne doğru gelen mavi ışını tam görememişti.Ona doğru birkaç metre kala hemen ki enerjisini doğru bir biçimde kullanarak birkaç metre sola ışınlanmaya çalıştı.Bu teknik birkaç kez hayatını kurtarmıştı.Umuyordu ki bu kezde kurtaracaktı.Yolladığı teknik kamehameha idi.Bu teknik büyük Goku tarafından kullanılıyordu.

Sonra Akira yenilmediğini göstermek için bir elini yukarı doğru yükseltti sonra indirdi ve diğer elini kaldırdı.Bu hareketin seyircileri etkileyeceğini düşündü çünkü herkes Rafiel diye bağırıyordu.
Gm-DragonBall-3
Admin
Admin
Gm-DragonBall-3

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Rafiel vs Akira     85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Rafiel vs Akira I_icon_minitimePerş. Ekim 14, 2010 1:35 pm

Akira ki toplarından yanlara sallanarak toplardan kurtuluyor.Aakira sola ışınlanmaya çalışırken kamehame sağ koluna hafifte olsa isabet ediyor.Bu yüzden çok acı çekiyorsun.Rafiel ise sapa sağlam.

Out: Saldırı sırası akirada.
Akira Yamato
İnsan
İnsan
Akira Yamato

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Rafiel vs Akira     85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Rafiel vs Akira I_icon_minitimePerş. Ekim 14, 2010 2:29 pm

Akira üstüne gelen kamehamehadan son anda kurtulmuştu ama sağ koluna biraz değmişti.Canını aşırı derecede yakmamıştı ama sanki kolunda kıvılcım çakmış gibi bir acı hissetmişti.Akira onun gücünü ölçtü ve kendi gücüyle kıyaslamaya çalıştı.Yaklaşık 7.500 dövüş gücü fark vardı.

Akira hemen ki enerjisini topladı saldırı için hazırlandı.Adamda küçük bir çizik bile yoktu.Bu maçı yenemeyeceğini biliyordu ama hemen ya yenilecekti yada yenecekti.Ki gücünü bütün vücuduna yaydı sonra ellerine yönlendirdi.Küçük bir ki topu oluşturdu.Sonra yere vurdu ve yerden toz kaldırdı.Sonra görülemeyecek bir şekildeyken Rafiel'in arkasına ışınlandı ve hemen ellerine ki enerjisini ellerine hızlı ve emin bir şekilde aktardı.Sonra baskın olan sağ elini diğer elinin üstüne koydu.Sonra elinin önünde turuncu bir top oluştu.Sonra onu Rafiel'in kafasının arkasına dayadı ve MASENKOO! diye bağırdı.Bu saldırı için ki enerjisin bayağı yoğunlaştırmıştı.Eğer dev maymuna dönüşürse pes etmeyi düşünüyordu.
Rafiel Andy
Saiyan
Saiyan
Rafiel Andy

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Rafiel vs Akira     85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Rafiel vs Akira I_icon_minitimePerş. Ekim 14, 2010 2:37 pm

Ahh saldırımdan sıyrıkla kurtuldu. Önüme baktığımda onu görememiştim ama biraz kisini arayınca yanımdan geçtiğini fark ettim ve arkama döndüm. Şimdi saldırısını yapacaktı kesinlikle. Evet.. başladı bile gücünü bir şeye yoğunlaştırdı. Anladım bu " Masenko " kesinlikle Vengeful öğretmiş olmalı Akiraya neyse sorun değil. Akira tekniği bana attığında içimden geçen bunlar olmuştu. " Buna karşılık Kamehame Yapar isem hiç bir şekilde kurtulamaz neden çünkü ateşler çarpışır ve o gücünü artık oraya vermiş bir anda kesemiyeceği için ona vurur."

Savunma yapmak için hazırlanmıştım. Aslında bir saldırı idi, ya da bir saldırı ile savunma idi bu. Çünkü ateşe, eteş ile karşılık veriyordum. Ateş bana doğru gelirken pozisyonumu alıp başladım şu sözcükleri söylemeye "Kaa-Meee-Haaa-Meee-Haaaa" bu teknik ile kesin vurulacaktı bu sefer. Vurulmasa bile bunlardan kurtulmaya çalışmak ve masenko tekniği onu çok yormuş olmalıydı. Ben Kamehame ateşlerken suratımdan bir damlada ter akmıştı. Bunun nedeni yaptığım dövüş değildi yaptığım ateşti.
Gm-DragonBall-3
Admin
Admin
Gm-DragonBall-3

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Rafiel vs Akira     85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Rafiel vs Akira I_icon_minitimePerş. Ekim 14, 2010 2:51 pm

Rafiel akiranın ki sini hissediyor ve arkasına dönüp masenko tekniğine kamehameha ile cevap veriyor.İki ateş ortada çarpışıyor ve üstün taraf rafiel oluyor.Kamehameha masenkoyuda geçerek akiraya ulaşıyor.Her taraf duman içinde idi. Dumanlar biraz kaybolunca akiranın kan içinde yerde bayılmış bir şekilde yattığı görülüyor.Hakem hemen akiranın yanına gelip 10 a kadar sayıyor ve daha sonra anos geliyor. " Evet sayın seyirciler Rafiel,Akirayı bayıltmayı başararak maçı kazanıyor!!!"

Out: Tebrikler rafiel..

Not: Sıradaki dövüş Vengeful ve elona arasında olacaktır.
Not2: Akira,Vengeful ve elona arasındaki dövüşten kaybeden ile 3.lük maçı yapacak.

85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Rafiel vs Akira
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 85. D.D.T Yarı Final Dövüşleri
» 85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Vengeful vs elona
» 85. D.D.T Çeyrek final dövüşleri : Leon vs Rafiel
» 85. D.D.T Çeyrek Final Dövüşleri: Akira Yamato vs Sadiq Adnan
» 85. D.D.T Çeyrek Final Dövüşleri: Raziel vs Vengeful