Dragon Ball Fan Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dragon Ball Rpg Oyun Portalı

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Mınçıka Satımları

3 posters
YazarMesaj
Gm-Dragonball-2
Admin
Admin
Gm-Dragonball-2

Savaş seviyesi : -147

Mınçıka Satımları Empty
MesajKonu: Mınçıka Satımları   Mınçıka Satımları I_icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 10:37 am

Out: Diğer Konuda Formu Dolduraktan Sonra Buraya Rp'nizi Yapacaksınız.

Dükkan Sahibi " Normal Mınçıka 1.000 Zenie 1 Özellikli 2.000 Zenie 2 Özellikli 4.000 Zenie 3 Özellikli 14.000 Zenie " diye bağırıyordu.

Dükkan sahibi ilk defa bir silah sattığı için ne fiyata satacağını bilmiyordu. Tek bildiği bir şey vardı o da satışlar iyi giderse fiyatların artacağı idi. Şimdiden Ajier adlı dükkan sahibi en az 200 satış yapmıştı ama bunların hepsi ya 1 özellikli ya da özelliksiz idi. Ajier bunada şükür edip satışlara devam ediyordu.

Vengeful Andy
Saiyan
Saiyan
Vengeful Andy

Savaş seviyesi : 500

Mınçıka Satımları Empty
MesajKonu: Geri: Mınçıka Satımları   Mınçıka Satımları I_icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 1:47 pm

Ben koltuğuma uzanmış,film seyrediyordum.Filmden sıkılınca haberlere bakmaya karar verdim.Kanal değiştirdiğimde haberde kılıç,mınçıka,balta gibi bir sürü alet satışa çıkmış milletde bunları almak için hücuma geçmişti.

Bende almaya karar verdim.Aslında çok iyi bir kılıcım olmasına rağmen bende haberden etkilenip almaya karar verdim.Oturduğum yerden ayağa fırlayıp kapıya yöneldim.Kapıyı açarken birden rafiel muhteşem bir kılıçla içiri girdi.O kılıcı görünce bende dayanamayıp son hız uçtum.Uçtum uçmasına ama balta,kılıç ve daha birçok aletçinin önü sırada duran insanlarla dolu idi.

Bir sağa bir sola baktığımda sadece mınçıkacı dünkanı boştu.Kimse oraya uğramıyordu.Mınçıkacıya doğru yönelince bağırmaya başladı.
" Normal Mınçıka 1.000 Zenie 1 Özellikli 2.000 Zenie 2 Özellikli 4.000 Zenie 3 Özellikli 14.000 Zenie ". Hemen yanına gidip "ben 3 özellikli bir mınçıka istiyorum" dedim.Adamda başını sallayarak beni içeri davet etti. Bana ne tür bir mınçıka istediğimi sordu hemen cevapladım.

1. Mınçıka istediğim uzaklığa kadar uzasın.
2. Mınçıkanın zinciri düğmeye basınca alevlensin.
3. Mınçıkanın tutma yeri yani kulpu düğmeye basınca bıçak olsun.
Dedim ve cevabını bekledim.
http://www.dragonballtr.com/forum.html
Gm-DragonBall-3
Admin
Admin
Gm-DragonBall-3

Savaş seviyesi : -119

Mınçıka Satımları Empty
MesajKonu: Geri: Mınçıka Satımları   Mınçıka Satımları I_icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 1:50 pm

Adam sana bakıyor ve raftan bir mınçıka çıkarıp sana doğrultuyor.Ardından " Bu mınçıka senin istediğin özelliklerin hepsine sahip.Ben daha önce hiç alet satmadım.Bunun fiyatı nedir bilmem ama sana 17.000 seniye satıyorum" der ve sana verir,Sende 20.000 zeni veriyorsun ve adam paranın üstü olan 3.000 zeni yi geri veriyor. Sana " Benden alet satın aldığınız için teşekkürler" Diyor.Sende gülümseyip adamın yanından ayrılıyorsun.

Out: başka bişey yazma

En son Gm(DragonBall) tarafından Cuma Ekim 15, 2010 2:21 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Gm-Dragonball-2
Admin
Admin
Gm-Dragonball-2

Savaş seviyesi : -147

Mınçıka Satımları Empty
MesajKonu: Geri: Mınçıka Satımları   Mınçıka Satımları I_icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 2:02 pm

Out: 3 Özellikliler En Az 17.000 Zenieye satılabiliyor.
Gm-DragonBall-3
Admin
Admin
Gm-DragonBall-3

Savaş seviyesi : -119

Mınçıka Satımları Empty
MesajKonu: Geri: Mınçıka Satımları   Mınçıka Satımları I_icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 2:21 pm

Düzeltildi.

Mınçıka Satımları
1 sayfadaki 1 sayfası