Dragon Ball Fan Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dragon Ball Rpg Oyun Portalı

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yaşlı büyüğün ölümü ve yeni lider

YazarMesaj
Gm-DragonBall

Gm-DragonBall

Savaş seviyesi : -92

Yaşlı büyüğün ölümü ve yeni lider Empty
MesajKonu: Yaşlı büyüğün ölümü ve yeni lider   Yaşlı büyüğün ölümü ve yeni lider I_icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 8:24 am

Namek gezegeni bu gün büyük yastaydı. Bunun sebebi ise büyük namek yıkımından kurtulan tek namek olan ve diğer namekleri kendisinden çoğaltan yaşlı büyük "Gordon"'un yaşayanların dünyasından göçme vakti gelmişti. Bunun fark eden yaşlı büyük tüm namek ahalisine seslenerek " Çocuklarım ! Artık ölme vaktim çok yakında. Biliyorum sizleri bensiz uzun ve zor zamanlar bekliyor ... Bu zamanları büyük namek iradesi ile atlatacağınızı umuyorum. Bu yüzden size yardımcı olması için yeni Yaşlı büyüğü seçtim. Onu hepiniz çok iyi tanıyorsunuz ... Benim öğrencim, yardımcım, sizlerin kardeşi benim içinse değerli bir oğul ... Adı Nekorro. Bundan sonra onun önderliğinde hareket edin ve mutluluğa ulaşın. Her zaman doğru yoldan ilerleyerek sizden önce yaşamış olan ulu atalarımızın ruhlarını onurlandırın" diyordu. Bunu duyan namekler ise göz yaşlarını tutamıyorlardı. Hatta bu sözleri söylerken onun yanında olan Necorro bile ağlamaktan kendini alıkoyamıyordu.

Daha fazla zamanının kalmadığını fark eden yaşlı büyük küçük bir parmak işareti ile Necorro'yu yanına çağırdı. Ve elini başının üzerine koyaran büyük bir enerji parıltısı yarattı. Ardından "Artık yeni yaşlı büyük sensin. Sana güveniyorum Necorro, ırkımızı selamete ulaştır" diyerek veda sözcüklerini söyleyen yaşlı büyük yavaşça kaybolmaya başlıyordu. Necorro ise göz yaşları ile " İhtiyarr !!!" diye bağırmıştı. Çığlıkları tüm namekte yankılanırcasına ...
Gm-DragonBall

Gm-DragonBall

Savaş seviyesi : -92

Yaşlı büyüğün ölümü ve yeni lider Empty
MesajKonu: Geri: Yaşlı büyüğün ölümü ve yeni lider   Yaşlı büyüğün ölümü ve yeni lider I_icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 8:51 am

Rp out ;

Necorro Hakkında

Yaşlı büyüğün ölümü ve yeni lider Neonamekianbyzerowhitem

Yaşlı büyüğün 1582. çocuğudur. Yaşlı büyük onu oluştuduğunda güç ve yetenek seviyesinin diğer nameklerden çok daha üstün olduğunu hemen anlamıştı. Bu yüzden onu yardımcısı olarak yanına alarak dövüş ve diğer yetenekler hakkında eğitmeye başladı. Sahip olduğu bu yetenek ve güç sayesin ile yaşamının 15. yılında süper namek seviyesine erişmeyi başardı. Fakat bir şeyler ters gitmeye başlıyordu. Çünkü süper namek'e dönüştükten sonra enerji ve güç kontrolünü sağlayamıyor , garip kabuslar görmeye başlıyordu. Yaşlı büyük için bu belirtilerin tek bir anlamı vardı... Necorro çok yakında bölünme yaşayacaktı. Bunu bildiği için verdiği bir emirle Necorro'yu Re-Titan II adlı buzul gezegene gönderdi ve orada yakın zamanda kendisinden bölünecek diğer yarısı ile yüzleşmesini söyledi.

Necorro Re-Titan II gezegeninde geçirdiği iki senenin ardından bölünme yaşadı ve karanlık yarısı kendinden ayrılarak bağımsız bir vücut oluşturdu. Fakat Necorro onun öylece ayrılıp gitmesine izin vermeyerek kendi yarısına meydan okudu. Akabinde geçen süper namek seviyesindeki sekiz yıllık uzun bir savaş döneminden sonra inanılmazı başarak Necorro kendi yarısını yenmeyi başarmıştır. Ama bu bir ilktir. Çünkü bölünme yaşayarak kendi yarısını yenmeyi başaran hiç bir namek olmamıştı.

Sekiz senelik yıkıcı savaşlar Re-Titan II gibi buzul devi bir gezegeni bile mahvetmişti. Necorro ise gezegenden ayrılmadan önce yenmeyi başardığı diğer yarısı ile bir tekrar birleşerek bir başka ilki başarmış ve o ana kadar hiç bir namek in ulaşamadığı 2. süper namek seviyesine gelmeyi başarmıştır. Böylece vücudu biraz değişime uğrayarak teninin bazı kısımları matlaşmış, sarı renk olmuştur. Daha sonra ise tekrar namek'e giderek Yaşlı büyükten 3 sene piskolojik eğitim almıştır.

Namek'e geldiğinde diğerleri tarafından " Sarı fırtına " olarak lakap takılan Necorro tüm namek dünyasında hoş karşılanan biri olmuştur. Pek çok güçlü savaşçının aksine kendisi iyi kalpli, sevencen ve güler yüzlü biridir. Yaşadığımız şu zamanlarda ise ölen yaşlı büyüğün yerine gezegenin yeni lideri olmuştur.

Yaşlı büyüğün ölümü ve yeni lider
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Düşüncemiz [Düşünce Hakkında Yorumlar Bu Konuya]