Dragon Ball Fan Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dragon Ball Rpg Oyun Portalı

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kılıç Dükkanı

+2
Rafiel Andy
Gm-Dragonball-2
6 posters
YazarMesaj
Gm-Dragonball-2
Admin
Admin
Gm-Dragonball-2

Savaş seviyesi : -147

Kılıç Dükkanı Empty
MesajKonu: Kılıç Dükkanı   Kılıç Dükkanı I_icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 10:32 am

Out: Diğer Konuda Formu Dolduraktan Sonra Buraya Rp'nizi Yapacaksınız.

In:

Satan Şehrinde Silahlarla İlgili Açılışlar Vardı. Her Silah İçin Bir Dükkan, Kılıç Dükkanının Adı, Süper Kılıçlar idi. Bugün Kılıçlarda İndirim Vardı ama Kılıcın Özeliğine Göre Fiyatlar Artıyordu. Kılıç Dükkanı Şehrin Tam Ortasında İdi, Buda Şehrin Çok Dikkatini Çekiyordu. İnsanlar Çocuklarına Bile Normal Kılıç Alıyordu.

Dükkan Sahibi " Normal Kılıç 1.000 Zenie 1 Özellikli 2.000 Zenie 2 Özellikli 6.000 Zenie 3 Özellikli 18.000 Zenie " diye bağırıyordu.
Rafiel Andy
Saiyan
Saiyan
Rafiel Andy

Savaş seviyesi : 501

Kılıç Dükkanı Empty
MesajKonu: Geri: Kılıç Dükkanı   Kılıç Dükkanı I_icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 11:16 am

Televizyon da silahlar ile ilgili haber görmüştüm. Satan şehrine Kılıç, Balta ve benzeri silahlar gelmişti. Bundan faydalanmam gerekiyordu. Öğlen olmuştu, evimin kapısını açıp dışarı çıkar, çıkmaz havalanıp satan şehrine doğru yol aldım. Şehre vardığımda baya bir kalabalık vardı. Sıra bana gelmez diye düşünürken aklıma bir fikir gelmişti. Onlar orada dükkana girecekken ben hızımı kullanıp onlardan önce gireceğim ve alacağım.

Dediğim gibi planı uygulamıştım ve içeri girmiştim. Dükkan sahibini yanına gelip ben 3 özellikli istiyorum. Özellikleri de şunlar olacak;
1)Normal Bir Kılıç fakat Düğmesine Basınca Silah
2)Silah'a Enerji Yükleyip, O Enerjiyi Kullanabilme
3)Kılıçta Bir Şeye Vurunca O Şeyi Yakması
dedim ve kılıcı istedim.
Gm-Dragonball-2
Admin
Admin
Gm-Dragonball-2

Kılıç Dükkanı Empty
MesajKonu: Geri: Kılıç Dükkanı   Kılıç Dükkanı I_icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 11:24 am

Adam sana bakıyor ve sana diyorki " sen benim en güçlü müşterilerimden birisin. Seni kırmayacağım ve en kıyağından sana kılıcını vereceğim " 3, 4 dakika sonra kılıcı getirip sana veriyor ve sana diyorki " Bu Kılıcın Adı Resort Kai Slev " verdikten sonra sana indirim yapıyor ama indirim sadece 1.000 zenilik ona 17.000 zenie'yi verdikten sonra hiç bir şey demeden gidiyorsun.

Out: Başka Bir Şey Yazma.
Akira Yamato
İnsan
İnsan
Akira Yamato

Savaş seviyesi : 500

Kılıç Dükkanı Empty
MesajKonu: Geri: Kılıç Dükkanı   Kılıç Dükkanı I_icon_minitimeSalı Ekim 19, 2010 2:20 pm

Akira yeni açılan kılıç dükkanını televizyondan duymuştu.Hem şehirde turlamak hemde bir silah edinmek için o kılıç dükkanına gelmişti.Tabelaya baktı ve adının Süper Kılıçlar olduğunu gördü.Hah isme bak dedi içinden.Sonra etrafına baktı ve aşırı derecede insan olduğunu gördü.Akira hemen zanzoken ile dükkanın içine ışınlandı ve adama doğru konuştu.Bana bir özellikli bir kılıç ver.Kılıcın özelliği üstündeki özel tuş ile lazer kılıcına dönüşmesi olmalı. dedikten sonra etrafına bakındı.Vay canına çok kalabalık dedi içinden ve adamın kılıcını getirmesini bekledi.
Gm-DragonBall-3
Admin
Admin
Gm-DragonBall-3

Savaş seviyesi : -119

Kılıç Dükkanı Empty
MesajKonu: Geri: Kılıç Dükkanı   Kılıç Dükkanı I_icon_minitimeSalı Ekim 19, 2010 2:27 pm

Gm-DragonBall-3
Admin
Admin
Gm-DragonBall-3

Kılıç Dükkanı Empty
MesajKonu: Geri: Kılıç Dükkanı   Kılıç Dükkanı I_icon_minitimeSalı Ekim 19, 2010 2:37 pm

İçeri girdiğinde adam şaşkınlıkla sana bakıyor.Çünkü içeriye ışınlanmıştın. Adam oturduğu yerden doğrularak ne istiyorsun ? der. sende Bana bir özellikli bir kılıç ver.Kılıcın özelliği üstündeki özel tuş ile lazer kılıcına dönüşmesi olmalı diyorsun. Adama hemen kılıçları karıştırıyor. Kılıçlar o kadar fazlaki yaklaşık 20 dk bekledikten sonra adam sana bu senin istediğin kılıç. Nadir bulunur ve fiyatı 5.000 zenidir" der. Ama sen masum bir şekilde bakınca Peki fiyatını 2.000 zeniye indiriyorum der ve kılıcı sana doğrultur. Sende parayı ödeyip kılıcını alıyorsun.Sonra arkana bile bakmadan çıkıp gidiyorsun.
Kitomi Dorindochi
İnsan
İnsan
Kitomi Dorindochi

Kılıç Dükkanı Empty
MesajKonu: Geri: Kılıç Dükkanı   Kılıç Dükkanı I_icon_minitimeSalı Ekim 19, 2010 5:20 pm

Nameğe gitmeden önce kılıçlar hakkında bişeyler duymuştum ustam bu kılıç dükkanından bir kılıç almıştı bende aynı yerden bir kılıç alacaktım hemen aynı kılıç dükkanına gittim.Merhaba ben Dochi 3 özellikli saf gümüşten bir kılıç almaya geldim.kılıcımın özellikleri şunlar olacak.

1-)kılıcım adını söyleyince 100 parçaya ayrılacak ve ışığı yansıttığı için kiraz ağacı yaprakları gibi görünecek bende bu parçacıkları istediğim gibi yönetebileceğim.

2-)kılıcımı yere saplayıp yeteri kadar odaklanırsam beni istediğim yere ışınlayacak ve bu olay zonzoken kadar hızlı olacak.

3-)kılıcımın senzu kadar olmasa da iyileştirme yeteneği olacak ben ve takım arkadaşlarımın yaralarını ve enerjisini geçici olarak kapatabilecek .

Dochi bunları dedikten sonra adamın kılıcı getirmesini bekledi.
Gm-Dragonball-2
Admin
Admin
Gm-Dragonball-2

Kılıç Dükkanı Empty
MesajKonu: Geri: Kılıç Dükkanı   Kılıç Dükkanı I_icon_minitimeSalı Ekim 19, 2010 5:22 pm

2. Özellikde Başka Birinin Yanına Işınlanma Yani Gokunun Gibi Değilse Tamam
Kitomi Dorindochi
İnsan
İnsan
Kitomi Dorindochi

Kılıç Dükkanı Empty
MesajKonu: Geri: Kılıç Dükkanı   Kılıç Dükkanı I_icon_minitimeSalı Ekim 19, 2010 5:24 pm

ışınlanacağım yer daha önce gördüğüm bir yer olmak zorunda eklemeyi unutmuşum.bakalım kılıcın adı ne olacak
Gm-Dragonball-2
Admin
Admin
Gm-Dragonball-2

Kılıç Dükkanı Empty
MesajKonu: Geri: Kılıç Dükkanı   Kılıç Dükkanı I_icon_minitimeSalı Ekim 19, 2010 5:30 pm

Bu Arada Diğer Konudaki Formu Doldur. Yanlız Sadece Bir Yerden Başka Bir Yere Mesela 1 Km İleri Olabilir.
Kitomi Dorindochi
İnsan
İnsan
Kitomi Dorindochi

Kılıç Dükkanı Empty
MesajKonu: Geri: Kılıç Dükkanı   Kılıç Dükkanı I_icon_minitimeSalı Ekim 19, 2010 6:36 pm

tamam ekliyorum ama daha kılıcımın adını bilmiyorum
Gm-DragonBall-3
Admin
Admin
Gm-DragonBall-3

Kılıç Dükkanı Empty
MesajKonu: Geri: Kılıç Dükkanı   Kılıç Dükkanı I_icon_minitimeSalı Ekim 19, 2010 6:41 pm

İsmini ve resmini sen bulacaksın.
Yamato Katana

Yamato Katana

Savaş seviyesi : -70

Kılıç Dükkanı Empty
MesajKonu: Geri: Kılıç Dükkanı   Kılıç Dükkanı I_icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 6:21 pm

Dahada Güçlenmek İsteyen yamato Bir Kılıç Almak İçin Kılıç Dükkanına Gitti Ve Almak İçin Satıcıyla Konuşmaya Başladı...

-Merhaba. efendim

-Merhaba Buyrun Ne İstemiştiniz...

-ben İki tane Kılıç Almaya Gelmiştim Keskinlik Ve Desen Bakımından iyi Olan Bir Kılıç Görebilirmiyim...

-Tabi ki... 1. Kılıcın Adı: Black Death
Kılıç Dükkanı S0ylh0

2.ise: Skull Ronin Katana
Kılıç Dükkanı O09yrb

Kılıç Dükkanı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dövüşte İşe Yarayacak Alet Dükkanı