Dragon Ball Fan Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dragon Ball Rpg Oyun Portalı

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

85. D.D.T Çeyrek final dövüşleri : Leon vs Rafiel

5 posters
YazarMesaj
Gm-DragonBall

Gm-DragonBall

Savaş seviyesi : -92

85. D.D.T Çeyrek final dövüşleri : Leon vs Rafiel Empty
MesajKonu: 85. D.D.T Çeyrek final dövüşleri : Leon vs Rafiel   85. D.D.T Çeyrek final dövüşleri : Leon vs Rafiel I_icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 8:54 am

85. D.D.T Çeyrek final dövüşleri : Leon vs Rafiel 01introductiondbzannoun

Her iki oyuncuda ağır adımlarla arenaya doğru ilerlemekte. Arenayı çevreleyen tribünlerde binlerce insan sizleri izleyerek adınızı bağırıyor. Sizse bir birinize bakarak hakem ve aynı zamanda spiker olan adamın yanına gidiyorsunuz. Adam size kuralları yeni baştan anlatıyor ve arenanın kenarına gidiyor. O anda " Gongggg" sesini duyuyorsunuz.

Rp out :

Dövüşlere şu şekilde başlayacağız

Rafiel ve Leon önce arenaya çıkış rplerini yapacaklar sonra sırayla

Rafiel Saldırısını Yazar > Leon Savunmasını yazar > GM sonucu belirler
Leon Saldırısını Yazar > Rafiel Savunmasını yazar > GM sonucu belirler

ve sonra yine Rafile Saldırısını yazar ... böylece devam eder ...

Oyuncuların dövüşe başlamadan önce karşılıklı dövüş sistemini okumalarını kesinlikle tavsiye ediyorum
Rafiel Andy
Saiyan
Saiyan
Rafiel Andy

Savaş seviyesi : 501

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Çeyrek final dövüşleri : Leon vs Rafiel   85. D.D.T Çeyrek final dövüşleri : Leon vs Rafiel I_icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 11:10 am

Çeyrek Finalde Leon ile kapışacağımı öğrenmiştim. Başlama zamanı gelmişti Leon ve Ben ağır adımlarla sahaya giriş yapmıştık. Herkez bize bakıyordu. Vengeful, öğrencim onlarda beni izliyordu.

Arenayı çevreleyen tribünlerde binlerce insan bizi izleyerek adınızı bağırıyordu. Sahaya girdiğimde hem hakem, hemde spiker olan adamın yanına gitmiştim. Adam ben ile Leon'a kuralları yeni baştan anlattı ve arenanın kenarına gitti. O anda " Gongggg" sesini duydum.

Evet. Sonunda maç başlamıştı, binlerce insan Leon ve Benim ismimi bir an bile durmadan bağırıyordu. Bu çok güzel bir duyguydu. Sonunda Leon ile kapışma fırsatını da bulmuştum. Hiç bir zaman durmadan ilk saldırıyı yapmak için harekete geçtim.
Leon Shin Han
İnsan
İnsan
Leon Shin Han

Savaş seviyesi : -51

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Çeyrek final dövüşleri : Leon vs Rafiel   85. D.D.T Çeyrek final dövüşleri : Leon vs Rafiel I_icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 11:22 am

Büyük gün gelip çatmıştı. O özel, yıllarca özelmini çektiği turnuvada en sonunda çeyrek finallere kadar yükselmişti Leon ...

Aslında rakibi olan Rafiel'in kim olduğunun bilmiyordu. Fakat arenaya çıkarken aynı anda hareketlenen adamın Rafiel olması onu şaşırtmıştı biraz. Çünkü daha önce bir görevde onunla beraberdiler ve gerçekten yetenekli bir savaşçı olduğunu görmüştü. Belkide o Leon için çıkabilecek en zorlu rakipti. Ama yinede rakip rakipti. Bu saatten sonra bir şeyin değişime uğramayacağını bildiği için " Vira bismillah" diyerek stadyuma giriş yaptı.

Arenanın çevresindeki tribünlerdeki binlerce işi onları izleyerek pankartlarını posterlerini açmışlardı.. Kimileri Leon kimleri Rafiel diyerek bağırıyorlardı. Hakem ikisinin yanına gelerek kısaca kuralları tekrarladı ve arena dışına çıkarak başlangıç zilini çalmaya başladı ....
Gm-DragonBall

Gm-DragonBall

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Çeyrek final dövüşleri : Leon vs Rafiel   85. D.D.T Çeyrek final dövüşleri : Leon vs Rafiel I_icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 11:24 am

"Goooong" sesini duyduğunuz anda dövüşün başladığını anlıyorsunuz. Yaklaşık 50.000 kadar kişi sizi izleyerek adınıza tezahüratlar yapıyorlar...

Rp out: Saldırı sırası Rafiel'in
Rafiel Andy
Saiyan
Saiyan
Rafiel Andy

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Çeyrek final dövüşleri : Leon vs Rafiel   85. D.D.T Çeyrek final dövüşleri : Leon vs Rafiel I_icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 1:16 pm

Başlangıç zili çalmaya başladığı anda ilk başta yapacağım saldırı, sadece onun gücünü test için olacaktı. Her hangi bir zayıf noktası varsa onu da bulmalıydım. Çünkü bir zayıf nokta ile onu ring dışı ve ya direk yenme gibi bir olasılığım vardı. Leon güçlü biriydi ama benim kadar güçlü değildi ki zaten bunu kendisi de fark etmiş olmalıydı. Şuan Leon ile olan dövüşümüz de sadece yumruk ve tekmeler olmayacaktı. Beyin olacaktı yani beynimiz ile dövüşecektik. İnanıyorum ki o da benim zayıf noktamı bulmaya çalışacaktı.

Saldırıyı yapmak üzere ilk adımım şunlar olacaktı. İlk Leon'a doğru uçup ardından onu yumruk ve tekmelere boğacaktım. Saldırıya hazır bir şekle geldiğimde planımı uygulamak üzere Leon'un üzerine doğru uçtum ve önüne geldiğimde yere inmeden yumruk, tekme salladım.

Bu tür tekme ve yumruklar ile verdiği açık noktada onu büyük bir şekilde vurup kendinden geçirebilirdim. Yaptığım bu yumruk ve tekmeler aslında bir plan değildi. Sadece onun vereceği açıklıktı.
Leon Shin Han
İnsan
İnsan
Leon Shin Han

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Çeyrek final dövüşleri : Leon vs Rafiel   85. D.D.T Çeyrek final dövüşleri : Leon vs Rafiel I_icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 2:06 pm

Dövüş başlangıcını temsil eden zil çalmıştı. Harekete geçen Rafile el karşı dövüş pozisyonu alan Leon onu beklemeye koyuldu. Bu dövüşün fazlasyla yetenek gerektiren bir durum olduğunu biliyordu. Sonuçta karşısındaki insan bile değildi. Ayrıca Lucifer görevinde Rafiel'i dövüş tarzınının ne kadar sert olabileceği hakkında fikir sahibide olmuştu... "Güzel bana doğru gel bakalım, nelerin var iyice bir görelim" diye söyleniyordu.

Bir dövüşcü edasıyla sağlı sollu ayak adımları çeken Leon harekete geçen Rafiel'e karşı kollarını kullanarak bloklama hareketi yapmaya karar vermişti. Çünkü kendisine doğru gelen saldırılar sert yumruk ve tekme tarzında seri hareketlerdi. Yineden Leon bu saldırıları görebiliyordu ve nasıl blok koyacağınıda iyi biliyordu. Seri ayak kareketleriyle sağa sola hızla hareket eden Leon bu saldırıları etkisi hale getirmeyi umuyordu...

Gm-DragonBall

Gm-DragonBall

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Çeyrek final dövüşleri : Leon vs Rafiel   85. D.D.T Çeyrek final dövüşleri : Leon vs Rafiel I_icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 2:08 pm

Leon Rafiel'in çok fazla şiddetli olmayan saldırılarını seri ve rahat bir şekilde boşa kaçarak savuşturmayı başarıyor. Şu an için ikinizdede enerji kaybı yada yaralanma yok

Rp out : Leon'dan devam
Leon Shin Han
İnsan
İnsan
Leon Shin Han

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Çeyrek final dövüşleri : Leon vs Rafiel   85. D.D.T Çeyrek final dövüşleri : Leon vs Rafiel I_icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 2:17 pm

Yapılan tekme ve yumruk kombinasyonlu seri saldırı, sağa sola doğru kaçan Leon'a fazla bir etki yapmamış, savuşturmayı başarmıştı. Yinede bu saldırının ciddi olmadığının çok iyi farkındaydı. Fakat karşısındaki rakibi kesinlikle hafife alınamayacak kadar güçlü biriydi. Bu yüzden artık Leon'un ciddileşmesi gerekiyordu.

Hareket etmeyi kesen Leon " Artık biraz daha ciddi oynayalım şu oyunu" diyerek rakibine seslendi. Ve ardında kollarını çarpı şekline getirerek enerji biriktirmeye başladı. Seyirciler bile neler olduğunu çok merak etmeye başlamışlardı. Sonuçta ufak bir aksiyon gösterisinden sonra oyun durma aşamasına gelmişti. Derken insanlar gördükleri karşısında şaşkına dönmeye başlıyorlardı. Çünkü Leon'un vücudu kendini eşleyerek üç aynı kopyaya bölünüyordu. Bu pozisyonda olan Leon " Multi Form !! " diye bağırdı. Ve üç kopya birden Rafiel'e doğru önden ve sağdan-soldan olmak üzerek farklı yönlerden tekmeleriyle saldırya geçtiler.
Gm-DragonBall

Gm-DragonBall

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Çeyrek final dövüşleri : Leon vs Rafiel   85. D.D.T Çeyrek final dövüşleri : Leon vs Rafiel I_icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 2:19 pm

Rp out : Leon'un oluşturduğu 3 kişiliğin her birinin savaş seviyesi 2100 bp gücünde
Rafiel Andy
Saiyan
Saiyan
Rafiel Andy

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Çeyrek final dövüşleri : Leon vs Rafiel   85. D.D.T Çeyrek final dövüşleri : Leon vs Rafiel I_icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 2:26 pm

Hareket etmeyi kesen Leon " Artık biraz daha ciddi oynayalım şu oyunu" diyerek seslenmişti. Ve ardında kollarını çarpı şekline getirerek enerji biriktirmeye başladı. Gördüklerime inanamıyordum. Çünkü Leon'un vücudu kendini eşleyerek üç aynı kopyaya bölünmüştü. Bu pozisyonda olan Leon " Multi Form !! " diye bağırdı. Ve üç kopya birden bana doğru önden ve sağdan-soldan olmak üzerek farklı yönlerden tekmeleriyle saldırya geçtiler.

Rafiel Leon tekniği yapmadan önce onun söylediği sözler karşılığında " Bende bunu istiyordum. " demişti. Şimdi kopyalarla boğuşuyordu, Üç taraftan da tekme geliyordu ama bu benim için sorun değildi. Kopyaların sadece bir tek zayıf noktası vardı, tekniği yapan kişinin yarım bpsinden daha azdı. Tekmelerden kurtulmak için Rafiel ilk başta olduğu yerde ki toplayarak dönmeye başladı. Ama bu ki normal bir ki topu değildi, bu Final Spirit Cannondu. Dönerken üç kopyanında başına bunları değdirmeye çalışmıştı.

Bunları yaptıktan sonra, Leon'a " Bundan sonra bende ciddileşiyorum " dedi.
Gm-DragonBall

Gm-DragonBall

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Çeyrek final dövüşleri : Leon vs Rafiel   85. D.D.T Çeyrek final dövüşleri : Leon vs Rafiel I_icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 3:26 pm

Kopyalardan birinin tekmesi seni sol olmuzundan vuruyor fakat o tekmeyi yemeden önce diğer ikisini savuşturmayı başarıyorsun. Omuzunda hafif bir sızı var. Bu arada Kopyalardan biri ringden düşmek üzereyken son anda diğer iki Leon onu yakalamayı başarıyorlar. biri diğer ucda olmak üzere kopyaların tümü ringin kenar tarafında.

Rp out : Saldırı sırası Rafiel'de
Rafiel Andy
Saiyan
Saiyan
Rafiel Andy

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Çeyrek final dövüşleri : Leon vs Rafiel   85. D.D.T Çeyrek final dövüşleri : Leon vs Rafiel I_icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 3:47 pm

İki tane kopya Leonu savuşturmuştum. Fakat yavaş döndüğümden dolayı bir tanesi sol omzuma tekme atmayı başarmıştı. Leon'a dönüp " İlk vuruşu sen yapmış olabilirsin ama sıradaki benim olacak " demiştim. Bu arada bir tane kopya tam ringden düşecekken diğer iki Leon onu tutmuştu. Leonların hepsi ringin kenarındaydı.

Bu fırsatı değerlendirmeli idim. Normal Leon'un önü açıktı küçük bir saldırı yapacaktım. Biz burada dövüşürken seyirciler bize tezahürat yapıyordu. Bazı dünyalılar bana " Hey pis Kuyruklu neden Gezegenine Gitmiyorsun " diyordu. Bu da beni daha çok öfkelendirip, leonu öldürme gücü veriyordu.

Saldırımı yapmak üzere son hızımla Leon'a doğru koşuyordum. Aramızda bir buçuk metre kala Leon'un da duyacağı şekilde " Wolf Fang Fist " diye mırıldanıp saldırımı yapmıştım.
Leon Shin Han
İnsan
İnsan
Leon Shin Han

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Çeyrek final dövüşleri : Leon vs Rafiel   85. D.D.T Çeyrek final dövüşleri : Leon vs Rafiel I_icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 5:15 pm

" Irkçılık mı ? Kayrolası seyirciler onu öfkeye getirmeye çalışıyor. Bundan yararlansam çok iyi olur. " diyerek pis pis sırıtıyordu Leon. Bunun üzerine " Wolf Fang Fist " harekete geçen Rafiel, öfkeli bir şekilde ona doğru ilerliyordu. Leon ise ciddi bir şekilde ona bakarak kendisine doğru ilerlemesini bekliyordu. Leon'a göre kontol altında olmayan öfke her zaman dikkat dağınıklığına sebep olur. Hele ki " Wolf Fang Fist " gibi bir saldırı her zaman tek düze ve bir hatta ilerlerdi. Yani aynı saldırıyla bir anda üçünü birden vurmasının imkanı yoktu.

Bunun için Kopyalardan birini tutan Leon onu hızlı bir şekilde Rafiel'in üzerine fırlatırken onu yakalamasını umuyordu. Aynı zamanda Kopyalardan diğeri ise gök yüzüne doğru uçmaya başlamıştı
Gm-DragonBall

Gm-DragonBall

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Çeyrek final dövüşleri : Leon vs Rafiel   85. D.D.T Çeyrek final dövüşleri : Leon vs Rafiel I_icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 5:19 pm

Rafiel ile fırlatılan Leon'un kopyası kafa kafaya çapışıyorlar. Fakat bundan önce Rafiel'in Kurt pençesi tekniği Kopyayı tam isabet ile vurarak yere seriyor.

Fakat Rafiel'de baş sarsıntısı ve dönmesi hakim. Leon'un kopyası ise hareket edemeyecek durumda. Gök yüzüne uçan diğer kopya ise gözlerden kaybolmuş değil.

Rp out : Saldırı sırası Leon'da
Leon Shin Han
İnsan
İnsan
Leon Shin Han

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Çeyrek final dövüşleri : Leon vs Rafiel   85. D.D.T Çeyrek final dövüşleri : Leon vs Rafiel I_icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 5:31 pm

Düşündüğü şeyi yapan Leon bir kopyasını hızla Rafiel'e fırlatmıştı. Hızlı bir şekilde kendisine ilerlemekte olan Rafiel ise bundan sakınamayınca Kopya ile kafa kafaya çarpışmışlardı. Açıkçası bunun olmasını beklemiyordu ama yinede kendisine başka bir fırsat doğmuştu. Çünkü bu şarpışma Rafiel'in kafasını allak bullak etmişti ve sersemlemiş olduğu belli oluyordu. İşte bunu kullanacaktı Leon ...

" Artık bitti dostum . Eye Lasers !!!" diye bağırdı Rafiel'e doğru. Kendinden çok emin görünüyordu, ama yinede tedbirli olup enerjisini hemen tüketmemek için en güçlü saldırısını kullanmaktan çekiniyordu.

Böylece gözleri parlayan Leon Rafiel'e doğru keskin bir çift lazer gönderdi. Aynı zamanda tam tersi istikametten gök yüzüne uçmuş olan diğer kopya ona doğru uçuyordu. Leon onun bu haldeyken her iki saldırıyı birden savuşturamayacağına inanıyordı. Ve bu yüzden " Haydi Lanet Olası !!!" diye bağırdı
Rafiel Andy
Saiyan
Saiyan
Rafiel Andy

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Çeyrek final dövüşleri : Leon vs Rafiel   85. D.D.T Çeyrek final dövüşleri : Leon vs Rafiel I_icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 5:57 pm

Leon bana bir tane kopyasını fırlatmıştı. Kopya Leon ile kafa, kafaya çarpışmıştık ama ben onu " Wolf Fang Fist " tekniğim ile yere sermiştim. Yani bir kopya gitmiş geriye iki kopya kalmıştı. Bu çarpışma kafamı allak, bullak etmişti ama kendimi toparlamıştım. Kendimi toparladığım anda Leon saldırıya geçmişti.

" Artık bitti dostum . Eye Lasers !!!" demişti bana, bende ona " Bu maç burada son olmayacak. " diye cevap vermiştim ve savunma yapmaya hazırlanmıştım. Savunmam şu şekilde olacaktı. İlk başta havalanıp ardından 15 saniye sonra Taiyo-ken yapacaktım. Kafam o kadar acıyordu ki daha düzgün bir savunma bulamamıştım.

Savunmamı yapmak üzere ilk başta havaya kalktım. Leon'a " Bundan kurtulabilirim. " dedikten on beş saniye sonra Taiyo-Ken yaptım.

Out: Taiyo-Ken yapmamın amacı gözleri kör olduğunda ateşten ve kopyadan kaçabilmek.
Gm-DragonBall

Gm-DragonBall

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Çeyrek final dövüşleri : Leon vs Rafiel   85. D.D.T Çeyrek final dövüşleri : Leon vs Rafiel I_icon_minitimePerş. Ekim 07, 2010 11:08 am

Orjinal Leon sana tam olarak odaklandığı için Taiyo-ken'den feci şekilde etkilenmiş durumda. Bu yüzden geçici körlük yaşıyor. Fakat çok iyi odaklandığı için lazaerlerdn biri omuzunda bir kaç cm çapında delik açıyor. Bu yüzden çok fazla acı çekiyorsun.

Leon'un diğer kopyası ise büyük ışık parlaması yüzünden seni vuramayarak yanından geçiyor. Ama taiyo-ken'den etkilenmemiş durumda

Rp out : Saldırı sırası Rafiel'de
Rafiel Andy
Saiyan
Saiyan
Rafiel Andy

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Çeyrek final dövüşleri : Leon vs Rafiel   85. D.D.T Çeyrek final dövüşleri : Leon vs Rafiel I_icon_minitimePerş. Ekim 07, 2010 12:43 pm

Leon bana odaklandığı için Taiyo-Kenden çok feci etkilenmiş durumda idi. Ama bunun yanında lazerlerden bir bir kaç santimetre çapında delik açmıştı omzumda. Taiyo-Ken yaptığımda başka bir kopya da yanımdan uçarak yere gelmişti. Sonuçta Taiyo-ken ile iki saldırıdan da kurtulmuştum. Şimdi saldırı sırası bende idi. Biri kopya biri gerçek olmak üzere iki Leon Taiyo-Kenden etkilenmişti. Ben gerçeğine dönerek saldırımı yapmaya hazırlandım.

Küçük ama hızlı adımlarla Leona doğru yürürken aynı zamanda bir elimde Final Spirit Cannon biriktiriyordum. Leon'un yanına gelince o elimde biriktirmiş olduğum Final Sprit Cannonu yumruk atarmışcasına sert vurarak " Super Final Spirit Cannon " diye bağırmıştım.

Leon'un bundan kaçma gibi bir şansı yoktu. Çünkü: ateşi hemen önünden yapmıştım. Onu bir süreliğine zor bir duruma sokabilir idim. Tekniği yaptıktan sonra neler olacağını beklemeye koyuldum.
Gm-DragonBall

Gm-DragonBall

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Çeyrek final dövüşleri : Leon vs Rafiel   85. D.D.T Çeyrek final dövüşleri : Leon vs Rafiel I_icon_minitimePerş. Ekim 07, 2010 4:05 pm

Vuruşun başarılı. Ve ser bir şekilde Leon'u fırlatarak arenanın dışına düşürüyorsun. Bunun üzerine hakem gelerek Rafiel'in kazandığını ilan ediyor.

Rp out : Bazı nedenlerden ötürü Leon turnuvalardan çekiliyor. Bu yüzden Rafiel otomatik olarak kazanarak bir üst tura yükseliyor.
Guild Ralf
Saiyan
Saiyan
Guild Ralf

Savaş seviyesi : -57

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Çeyrek final dövüşleri : Leon vs Rafiel   85. D.D.T Çeyrek final dövüşleri : Leon vs Rafiel I_icon_minitimePerş. Ekim 07, 2010 4:17 pm

out:hll kanka D. ben gailba oldum tam bilmiyorum neyse hadi su turnuvayi kazan xd
Gm-DragonBall-3
Admin
Admin
Gm-DragonBall-3

Savaş seviyesi : -119

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Çeyrek final dövüşleri : Leon vs Rafiel   85. D.D.T Çeyrek final dövüşleri : Leon vs Rafiel I_icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 1:18 am

Tebrikler rafiel Very Happy
Konu kilit.

85. D.D.T Çeyrek final dövüşleri : Leon vs Rafiel
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 85. D.D.T Çeyrek Final Dövüşleri: Raziel vs Vengeful
»  85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Rafiel vs Akira
» 85. D.D.T Çeyrek Final Dövüşleri: Kitomi Dorindochi vs Elona
» 85. D.D.T Çeyrek Final Dövüşleri: Akira Yamato vs Sadiq Adnan
» 85. D.D.T Yarı Final Dövüşleri