Dragon Ball Fan Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dragon Ball Rpg Oyun Portalı

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

85. D.D.T Çeyrek Final Dövüşleri: Raziel vs Vengeful

3 posters
YazarMesaj
Gm-Dragonball-2
Admin
Admin
Gm-Dragonball-2

Savaş seviyesi : -147

85. D.D.T Çeyrek Final Dövüşleri: Raziel vs Vengeful Empty
MesajKonu: 85. D.D.T Çeyrek Final Dövüşleri: Raziel vs Vengeful   85. D.D.T Çeyrek Final Dövüşleri: Raziel vs Vengeful I_icon_minitimePerş. Ekim 07, 2010 5:29 pm

85. D.D.T Çeyrek Final Dövüşleri: Raziel vs Vengeful 01introductiondbzannoun

Her iki oyuncuda ağır adımlarla arenaya doğru ilerlemekte. Arenayı çevreleyen tribünlerde binlerce insan sizleri izleyerek adınızı bağırıyor. Sizse bir birinize bakarak hakem ve aynı zamanda spiker olan adamın yanına gidiyorsunuz. Adam size kuralları yeni baştan anlatıyor ve arenanın kenarına gidiyor. O anda " Gongggg" sesini duyuyorsunuz.

Rp out :

Dövüşlere şu şekilde başlayacağız

Raziel ve Vengeful önce arenaya çıkış rplerini yapacaklar sonra sırayla

Raziel Saldırısını Yazar > Vengeful Savunmasını yazar > GM sonucu belirler
Vengeful Saldırısını Yazar > Raziel Savunmasını yazar > GM sonucu belirler

Out: Npc ve Sonuçları Ben Belirtmek İstiyorum
Gm-Dragonball-2
Admin
Admin
Gm-Dragonball-2

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Çeyrek Final Dövüşleri: Raziel vs Vengeful   85. D.D.T Çeyrek Final Dövüşleri: Raziel vs Vengeful I_icon_minitimePerş. Ekim 07, 2010 7:26 pm

Raziel
Ben yer altından gelen ülkeye namını salmış bir canavarım. Bu yüzden herkez benden korkar. Maçları izlememe gerek yok. Çünkü en güçlü kişi ben Raziel'im diye sayıklanıyordu bekleme odasında
 Raziel.

Maç sırası ona geldiğinde bir adam gelip haber vemişti ona. " Raziel bey sizin maçınız geldi, lütfen sahaya gelin. " Raziel ona cevap olarak, "Hey pislik sen kime emir veriyorsun. Gelicektim zaten" diyerek sahaya çıkmıştı. Turnuva alanına ağır adımlarla giriyordu. Seyircile " Korkun benden sizi pislikler " dedikten sonra içeri girdi. Hakemin yanına gidip kuralları dinlerken içinden " Bu saçma kurallar da ne? " dedi. Hakem konuşmasını bitirince, Vengefula " Sen öldün moruşuk surat " diyerek sinsi bir kahkaha attı.

En son Gm-Dragonball-2 tarafından Cuma Ekim 08, 2010 9:18 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Vengeful Andy
Saiyan
Saiyan
Vengeful Andy

Savaş seviyesi : 500

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Çeyrek Final Dövüşleri: Raziel vs Vengeful   85. D.D.T Çeyrek Final Dövüşleri: Raziel vs Vengeful I_icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 1:31 am

Dövüş sırası Bende idi.Kardeşim Rafiel, Leonu yenmeyi başarmıştı.Açıkçası bende onu hayal kırıklığına uğratmak istemiyorum.Her neyse artık dövüşme vakti gelmişti. Birde dışardan sesler geldi. Hakem " Raziel bey sizin maçınız geldi, lütfen sahaya gelin. " Diyerek rakibimi çağırmıştı. Onun verdiği cevapsa "Hey pislik sen kime emir veriyorsun. Geşicektim zaten"

İçimden " ne kadar aşağılık bir yaratık" diye söyledim. Ardından hakem beni çağırmıştı. Hemen " Tamam efendim geliyorum" dedim ve sahaya çıktım.Raizel
" Sen öldün moruşuk surat " diyerek bana güldü. "Bende ona senin kıçın havaya kalkmış indirmesini bilirim" dedim. Hakem bize kuralları hatırlatırken ben seyircilere bakıyordum.Herhalde 50.000 kişi vardı.

Birden raizel diye herkes bağırmaya başladı.Rafiel,Dorichi ve akira dışında benim adımı söyleyen yoktu.Anlaşılan iblisten çok korkuyorlardı. Ama bu benim için dez avantaj olmamalı derken "gonggggg" diye bir ses duydum ve kendimi dövüşe hazırladım.
http://www.dragonballtr.com/forum.html
Gm-Dragonball-2
Admin
Admin
Gm-Dragonball-2

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Çeyrek Final Dövüşleri: Raziel vs Vengeful   85. D.D.T Çeyrek Final Dövüşleri: Raziel vs Vengeful I_icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 9:21 am

"Goooong" sesini duyduğunuz anda dövüşün başlayabileceğinizi anlıyorsunuz. Yaklaşık 50.000 kadar kişi sizi izleyerek adınıza tezahüratlar yapıyorlar...

Out: Saldırı Sırası Raziel de
Gm-Dragonball-2
Admin
Admin
Gm-Dragonball-2

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Çeyrek Final Dövüşleri: Raziel vs Vengeful   85. D.D.T Çeyrek Final Dövüşleri: Raziel vs Vengeful I_icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 9:31 am

Raziel

O pislik cüce bana " kıçın havaya kalkmış indirmesini bilirim. " demişti. Bende ona " Hey sen Yeraltı kralı Raziel'e bu sözleri nasıl dersin sıçtığı boku yiyen pislik " diye cevap verdim.

Bir an önce şu pisliği öldüreceğim ve diğer maçlarımı da yeneceğim. Turnuvayı ben kazanacağım deyip hahahaha diye güldüm. İlk saldırımı yapmak üzere el pozisyonumu aldım ve o pisliğe " Bu teknik ile seni öldüreceğim pislik. Çünkü bu teknik Yeraltı Kralı Tekniği " işte başlıyorum kavgaya muhahahah.

Tekniği yapmak için ilk başta ellerimle bir kaç mühür yaptıktan sonra elimi yere düz bir şekilde koydum ve "Yasak Yeraltı" diye bağırdım. Bu teknik mühürleri doğru yapınca yerde kalan toprağı kırıp dışarı çıkar ve kontrol edebilirsen karşındaki adamı 1 dakikalığına tutabilirsin.

Out: Yeraltı Adamının Kamehame Gibi Tekniği Olmaz. Ben yinede küçük teknikler kullanacağım diğer ele
Savunma Sırası Vengeful da
Vengeful Andy
Saiyan
Saiyan
Vengeful Andy

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Çeyrek Final Dövüşleri: Raziel vs Vengeful   85. D.D.T Çeyrek Final Dövüşleri: Raziel vs Vengeful I_icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 9:46 am

Ben ona " kıçın havaya kalkmış indirmesini bilirim. " deyince oda bana " Hey sen yeraltı kralı Raizele bu sözleri nasıl dersin sıçtığı boku yiyen pislik " diye cevap verdi. Ona gülümseyip pis bi kahkaha attım ve "maçtan sonra görürüz kimin ne bok olduğunu" dedim.

Hemen dövüüş pozisyonumu aldım.Açıkçası Raizelden korkmuyordum.zaten hissettiğim ki benden düşük. Yani ben ondan daha güçlüyüm ama yinede tedbiri elden bırakmamalıyım. Ona hangi tekniği yapmam gerektiğine karar vermeye çalışırken,Bana
" Bu teknik ile seni öldüreceğim pislik. Çünkü bu teknik Yeraltı Kralı Tekniği " dedi.

Kendimi hemen savunma pozisyonuna aldım ve olacakları izlemeye başladım.Birşeyler yapmaya çalışıyordu.Tekniği yapmak için önce elleri ile bir kaç mühür yaptıktan sonra elini yere düz bir şekilde koydu ve "Yasak yeraltı" dedi.Birden bu tekniğin karşıdaki adamı 1 dk boyunca tutabildiğini hatırladım.Bu tekniği namekli bir arkadaşım yapıyordu.

Hemen bu teknikten kurtulmak için düşünmeye başladım.Önce havaya doğru zıplayarak raizelin arkasına geçecek ardındanda ensesine bir darbe atacaktım. Bunu yapmak için harekete geçtim. Olduğum yerden raizelin arkasına seri bir şekilde zıpladım.Ardından ensesine sert bir yumrukla yere indirmeyi ve bir süreliğine bayıltmayı umuyordum.
Gm-Dragonball-2
Admin
Admin
Gm-Dragonball-2

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Çeyrek Final Dövüşleri: Raziel vs Vengeful   85. D.D.T Çeyrek Final Dövüşleri: Raziel vs Vengeful I_icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 9:56 am

Seri bir şekilde arkasına atlamayı başarıyorsun ama vurmayı denediğin anda yerden kum çıkarak onun önünü kapıyor. Bunun nasıl olduğunu anlamaya çalışıyorsun. Sen bu olayı anlamaya çalışırken Raziel iki, üç adımla geriye gidiyor. Sen bu olayı çözememişken o sana bakarak pis, pis kahkaha atıyor.

Out: Saldırı Sırası Vengeful da
Not: Vengeful Savunma Yaparken Saldırı Yapma. Atlayıp Ensesine Vurdum Gibi Yapma.
Vengeful Andy
Saiyan
Saiyan
Vengeful Andy

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Çeyrek Final Dövüşleri: Raziel vs Vengeful   85. D.D.T Çeyrek Final Dövüşleri: Raziel vs Vengeful I_icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 10:04 am

Seri bir şekilde Raizelin arkasına atlmayı başarmıştım.Ama tam vuracakken kum çıkarak onun önünü kapıyor.Benimde yumruğum boşa çıkınca içimden " Lanet olası yaratık kurtulmayı başardı" diye söylendim.Şimdi saldırıyı ben yapacaktım.
Biraz düşününce duvarı aşabileceğimi anladım.Gerekirse o yaratığı öldürecektim.

Açıkçası önümde duran duvardan havaya kadar yükselecek ve aşağıda duran raizelin yanına inip bir Death beam uygulayacaktım. Fakat yükselmekte biraz zorlanıyodum.Raizel beni tutmaya çalışıyordu.Ama ben son gücümle zorlayarak havaya yükseldim ve kumu aştım. Aşağıya doğru süzülerek raizelin önüne geldim ve kalbine doğru onunda duyacağı şekilde " death beam" diyerek tekniği uyguladım.
Gm-Dragonball-2
Admin
Admin
Gm-Dragonball-2

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Çeyrek Final Dövüşleri: Raziel vs Vengeful   85. D.D.T Çeyrek Final Dövüşleri: Raziel vs Vengeful I_icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 10:20 am

Pislik saldırımdan kurtulmuştu ve bana doğru gelip " Death Beam " adlı tekniği yapmıştı. Saldırıdan kurtulmak için ilk başta bir on adım geriye çekilip ardından Teknikten kurtulmak için benim en iyi kalkanım olan " Süper Kum Kalkanını " kullanacaktım. Çünkü bu teknik çok fazla güçlü idi. Eğer kaçmaya çalışsam bile bir şekilde beni vurarak ya öldürür ya da saha dışına kadar fırlatır. Pislik Vengeful'a " Hey bu teknik gayet iyi ama bununla ölmeyeceğim. " dedim.

Savunma yapmak için ilk başta ayak hareketleri ile on adım kadar geriye gittim. " Death Beam " adlı teknik iyice bana yaklaşmıştı. Biraz daha yaklaşmasını bekliyordum, teknik ile aramızda 1 metre kala başladım el mühürlerini yaptıktan sonra " Süper Kum Kalkanı " diye haykırmaya. Bu kalkanı yapmamın nedeni kalkan beni içine alıp koruyordu.
Gm-Dragonball-2
Admin
Admin
Gm-Dragonball-2

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Çeyrek Final Dövüşleri: Raziel vs Vengeful   85. D.D.T Çeyrek Final Dövüşleri: Raziel vs Vengeful I_icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 10:31 am

Raziel'in yaptığı savunma başarılı ama sadece tekniğin gücünü azaltmada başarılı Vengeful'un yaptığı " Death Beam " savunmayı deliyor ve Raziel'e çarpıyor. Raziel saldırıdan orta bir şekilde etkileniyor. En büyük hasarı da Vengeful'u iki tane görmesi oluyor ve bunun yanında tek bacağı küçük bir şekilde yaralanıyor. Yavaş yürümeye başlıyor. Bunun yanında Vengeful'un 3 tane daha teknik kullanma gücü kaldı. Bunun yanında az gücü kalmış Vengeful da yavaş, yavaş yürüyor olmasına rağmen başka bir sıkıntısı yok.

Out: Saldırı Sırası Razielde

Gm-Dragonball-2
Admin
Admin
Gm-Dragonball-2

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Çeyrek Final Dövüşleri: Raziel vs Vengeful   85. D.D.T Çeyrek Final Dövüşleri: Raziel vs Vengeful I_icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 10:45 am

Raziel

Ahh savunmamı kırdı hayır, " Death Beam " tarafından vuruldum. Bu da ne Pislik hemen saldırıya mı geçti. Hayır iki tane Vengeful görüyorum, ahh ayağım da acıyor. Çok fazla yaralandım, maçı yenemiyebilirim. Hemen en güçlü saldırımı yapacağım, bu adamın beni " YerAltı Kralı Raziel'i " nasıl bu kadar çok dövebilir. Şimdi ona gününü göstereceğim, " Hey pislik teknik tarafından vuruldum diye beni yendin zannetme " Şimdi sana en büyük saldırım ile geliyorum.

Saldırı pozisyonumu aldım ve el mühürlerimi yaptım. Vengeful'un duyacağı bir şekilde " Büyük Kum Kikoho " diyerek ateşledim. Bu saldırım nokta halinde Vengeful'a onunda görebileceği bir nokta halinde gidiyordu. Zaten tek bir karşı " Death Beam " ölürüm. Bu saldırı işe yaramalıydı.
Vengeful Andy
Saiyan
Saiyan
Vengeful Andy

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Çeyrek Final Dövüşleri: Raziel vs Vengeful   85. D.D.T Çeyrek Final Dövüşleri: Raziel vs Vengeful I_icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 11:02 am

Death beam tekniğimin ardından raizel garip bir şekilde Süper kum kalkanı diye bağırıp kendini kumla kaplayarak kurtulmayı umuyordu.Birden kum tüm vücudunu kapladı.Ama benim yaptığım teknik sonuçta çok güçlü idi.Ona zarar vermesi gerekiyordu ve öylede oldu. Tekniğim kumu delerek onu bacağından yaralamıştı.şimdi saldırı sırası onda savunma sırası bende idi.

Raizel kumdan çıkarak sersemleye ,sersemleye bana doğru geliyordu.Bir gariplik vardı.Sanırım beni net olarak göremiyordu.İçimden "madem beni tam olarak göremiyor, bundan en iyi şekilde yararlanmalıyım!"diye mırıldandım.
Raizel bana
" Hey pislik teknik tarafından vuruldum diye beni yendin zannetme " dedi.

Sonra bana doğru pozisyon alıp
" Büyük Kum Kikoho " diye bağırdı ve ateşledi.Bu tekniğide biliyordum.Lord luciferi leon bu teknik ile halletmişti.Ama bu teknik ondan biraz değişikti üstü kum ile kaplı idi. Beni net olarak görmemesinden olacak ki teknik sağ tarafıma doğru geliyordu.Bu teknik tek hatta ilerlediği için bana yöneltme imkanı yoktu.Bende onun bu açığından yararlanarak sol tarafıma doğru atladım.Ve olacakları izlemeye koyuldum.
Gm-Dragonball-2
Admin
Admin
Gm-Dragonball-2

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Çeyrek Final Dövüşleri: Raziel vs Vengeful   85. D.D.T Çeyrek Final Dövüşleri: Raziel vs Vengeful I_icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 11:10 am

Yapılan teknik Vengeful'un sağından geçerek seyircilerin olduğu alana çarpıp büyük bir zarar veriyor. Raziel'in gücü hiç kalmamış durumda sadece son bir teknik yapabilir. Bu tekniği yaptıktan sonrada ayağındaki acı eskisinden daha fazla artıyor. İki tane vengeful gören Raziel attığı kikohonun bir tanesinin içinden geçtiğini görüyor ama bu gördüğü sahte olanı, Raziel iyice şaşkın durumda, bunun yanında ise Vengeful olanları çözmüş durumda.

Out: Saldırı Sırası Vengeful'da
Vengeful Andy
Saiyan
Saiyan
Vengeful Andy

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Çeyrek Final Dövüşleri: Raziel vs Vengeful   85. D.D.T Çeyrek Final Dövüşleri: Raziel vs Vengeful I_icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 11:19 am

Yerde yatarken tekniğe odaklanmıştım.Yanımdan geçerek seyircilerin olduğu yere büyük bir hasar vermişti ama neyseki ölen olmamaştı.Hemen doğrulup ayağa kaktım ve raizele dikkatli bir şekilde bakınca olayı anlamıştım.Raizel benden iki tane görüyordu ve bu yüzden beni ıskalamıştı.

Yaptığı teknikten sonra ayağının acıdığını yüz ifadesinden anlıyabiliyordum.Evet şuan avantajlı idim. Hemen saldırıya geçmeli,öldürmeli idim.Hangi tekniği kullanabileceğimi düşünürken aklıma güzel bir teknik gelmişti "Dodon Ray"
Kesinlikle bu tekniği kullanacaktım.Bunu yapabilmek için harekete geçtim. Ona doğru hızla ilerledim.O ne sağa nede sola hareket etmiyordu.Tabikide bacağının acısından ! Ona iyice yaklaşınca karnını delecek şekilde "dodon ray" diye haykırarak tekniği uyguladım.Kaçmasına imkan yoktu. Zira hem yaralı hemde benden iki tane görüyordu....
Gm-Dragonball-2
Admin
Admin
Gm-Dragonball-2

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Çeyrek Final Dövüşleri: Raziel vs Vengeful   85. D.D.T Çeyrek Final Dövüşleri: Raziel vs Vengeful I_icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 11:29 am

Hey bu pislik beni öldürmeyi planlıyor. Hayır.. bu maçı ben kazanmalıyım böyle küçük bir pisliğe nasıl kaybedebilirim Ki.. ama benden güçlü şu " Death Beam " saldırısı beni gerçekten çok kötü vurdu ve bayağı hasar verdi. Ölmek istemiyorum ama yenilirsem burada ki pislikler bana güler. O zaman bende onları öldürürüm, tabi ölmez isem. Hey pislik bana doğru yaklaşıyor bir teknik daha uygulayacak heralde, acaba hangisi gerçek Vengeful, evet buldum. Önümde duran gerçek olmalı, evet.. evet kesinlikle o.

Aşağı doğru eğildim ve ona " Büyüksün efendim lütfen beni bağışla pes ediyorum. Sen benden çok fazla güçlüsün, lütfen sana yalvarıyorum canımı bağışla " dedim ve ayağı kalktım. Spikere Dönüp pes ediyorum dedi.
Gm-Dragonball-2
Admin
Admin
Gm-Dragonball-2

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Çeyrek Final Dövüşleri: Raziel vs Vengeful   85. D.D.T Çeyrek Final Dövüşleri: Raziel vs Vengeful I_icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 11:37 am

Spiker Açıklıyor:

O da ne Raziel pes ediyor. Aman Allahım bu bir ilk Şu ana kadar hiç yenilmeyen Raziel, Rafiel'in kardeşi Vengeful karşısında pes ediyor. Evet, baylar bayanlar bu maçın galibi Vegeta adlı gezegenden gelen Vengeful. Maç çok keyifliydi, Vengeful maçı zaten hak etmişti. Zaten o attığı " Death Beam " adlı teknikden sonra Raziel çok kötü yaralanmıştı. Evet, şimdi sıradaki maça geçiyoruz, Raziel ve Vengeful'a alkış yağıyor.

Out: Tebrikler Vengeful
Gm-DragonBall-3
Admin
Admin
Gm-DragonBall-3

Savaş seviyesi : -119

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Çeyrek Final Dövüşleri: Raziel vs Vengeful   85. D.D.T Çeyrek Final Dövüşleri: Raziel vs Vengeful I_icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 11:40 am

Dövüş bittiğine göre konu kilit

85. D.D.T Çeyrek Final Dövüşleri: Raziel vs Vengeful
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 85. D.D.T Çeyrek final dövüşleri : Leon vs Rafiel
» 85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Vengeful vs elona
» 85. D.D.T Çeyrek Final Dövüşleri: Kitomi Dorindochi vs Elona
» 85. D.D.T Çeyrek Final Dövüşleri: Akira Yamato vs Sadiq Adnan
» 85. D.D.T Yarı Final Dövüşleri