Dragon Ball Fan Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dragon Ball Rpg Oyun Portalı

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Vengeful vs elona

3 posters
YazarMesaj
Gm-DragonBall-3
Admin
Admin
Gm-DragonBall-3

Savaş seviyesi : -119

85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Vengeful vs elona Empty
MesajKonu: 85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Vengeful vs elona   85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Vengeful vs elona I_icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 1:57 pm

85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Vengeful vs elona 01introductiondbzannoun

Her iki oyuncuda ağır adımlarla arenaya doğru ilerlemekte. Arenayı çevreleyen tribünlerde binlerce insan sizleri izleyerek adınızı bağırıyor. Sizse bir birinize bakarak hakem ve aynı zamanda spiker olan adamın yanına gidiyorsunuz. Adam size kuralları yeni baştan anlatıyor ve arenanın kenarına gidiyor. O anda " Gongggg" sesini duyuyorsunuz.

Rp out :

Dövüşlere şu şekilde başlayacağız

Elona ve Vengeful önce arenaya çıkış rplerini yapacaklar sonra sırayla

Elona Saldırısını Yazar > Vengeful Savunmasını yazar > GM sonucu belirler
Vengeful Saldırısını Yazar > elona Savunmasını yazar > GM sonucu belirler

yönetici Gm-DragonBall-2 ve
Gm(DragonBall) olacaktır.

En son Gm(DragonBall) tarafından Cuma Ekim 15, 2010 4:05 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Gm-DragonBall-3
Admin
Admin
Gm-DragonBall-3

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Vengeful vs elona   85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Vengeful vs elona I_icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 2:03 pm

Elona.

Elona çok güzel ve bakımlı seksi bir kadın.. Bu yüzden peşinden çok adam koşar. bazıları ile ilişki yaşayıp ardından öldürür.Çünkü o elf suikastçısıdır.. Maça doğru iki adam gelip "naber yavrum" deyince elona kılıcı ile bir hamlede ikisininde başınır yerinde uçurur...

Maç başlayınca adı anons ediliyor.Elonada yavaş ve seksi adımlarla ringe doğru ilerler.Seyircilerin gözü kalça ve bacaklarında olunca morali biraz bozulur.Ama yinede karşılaşacağı rakibe odaklanması gerektiğine karar verir. Daha sonra biraz ısınma hareketleri yaparak rakibini bekler.
Vengeful Andy
Saiyan
Saiyan
Vengeful Andy

Savaş seviyesi : 500

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Vengeful vs elona   85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Vengeful vs elona I_icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 2:10 pm

Dövüş sırası bende idi. Adımın anons edilmesini beklerken bir yandanda ısınma hareketleri yapıyordum.Adım anos edilince sırtımdaki kılıcı ve belimdeki mınçıkayı çıkarıp kenara koydum.Çünkü maç sırasında herhangibir alet kullanmak yasaktı.Bunu bildiğim için üzerimde ne varsa çıkardım ve dövüşü beklemeye başladım.

Adım "Vengeful" diye anonslanınca derin bir oh çekip sahaya doğru ilerlemeye başladım.Seyirciler Raizeli öldürdüğüm için bana resmen tapıyorlardı.Bir yandanda pankartlarla ve bağırarak adımı haykırıyorlardı.Bende elimi havaya kaldırıp onları selamladım.

Önüme döndüğümde rakibin bir kadın olduğunu,Çok seksi ve bakımlı olduğunu farkettim. Alnımdan bir kaç soğuk ter aktı.Rakibim kadındı ama ona acımayacaktım.Her ne olursa olsun bu bir dövüş ve bende sonuna kadar gitmek istiyordum.Ben bunları düşünürken gonggg diye bir ses geldi ve kendimi dövüşe hazırladım.
http://www.dragonballtr.com/forum.html
Gm-DragonBall-3
Admin
Admin
Gm-DragonBall-3

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Vengeful vs elona   85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Vengeful vs elona I_icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 3:03 pm

Out : gm 2 hadi Very Happy
Gm-Dragonball-2
Admin
Admin
Gm-Dragonball-2

Savaş seviyesi : -147

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Vengeful vs elona   85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Vengeful vs elona I_icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 3:06 pm

Gong sesi çaldıktan sonra maça başlıyacağınızı anlıyorsunuz. Elona hiç durmadan saldırıya geçiyor, seyirciler'in hepsi Elonaya " Yuhluyor "

Saldırı sırası Elona da
Gm-DragonBall-3
Admin
Admin
Gm-DragonBall-3

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Vengeful vs elona   85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Vengeful vs elona I_icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 3:15 pm

Elona

Elona zil çalar çalmaz deli gibi rakibine yumruk ve tekme saldırıları yapmaya çalıştı. Ancak seyircilerin rakibini alkışlaması,kendisinide yuhalaması üzerine çok sinirleniyor ve seyircilere " Siz kim oluyorsunuzda benim gibi seksi birini yuhalıyorsunuz.utanın kendinizden aşağılıklar.Bu maçtan sonra beni yuhalayanlar dayaklarını yiyecekler" dedi.

Ardından karşısında duran vengefule bakarak " senin işin bitti olum kork benden " dedi.Ardından biraz ki sini arttırıp harekete geçti. Önce ellerine ki aktardı ve elinde ateş oluştu.Tek parmağını rakibine doğrulttu ve " Dodon ray" diye haykırarak yolladı.
Vengeful Andy
Saiyan
Saiyan
Vengeful Andy

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Vengeful vs elona   85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Vengeful vs elona I_icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 3:28 pm

Rakibim zil çalar çalmaz deli gibi üstüme atladı. Ben hemen geriye çekilerek gelen tekme ve yumrukları ellerimle oldukça sert bir şekilde blokladım. Rakibim sinirli iken ben gayet moralli idim.Üstelik rafiel ve akirada beni izleyince gücüm artıyordu.Seyircilere elimle selam verince çılgınca bağırmaya başladılar.

Elonaya ise yuhalama seslerinden başka bir destek yoktu. Buna sinirlenen elona
" Siz kim oluyorsunuzda benim gibi seksi birini yuhalıyorsunuz.utanın kendinizden aşağılıklar.Bu maçtan sonra beni yuhalayanlar dayaklarını yiyecekler" Dedi. Bende ona " Sen kim oluyorsunda seyircileri tehdid ediyorsun. Aşağılık kaşar ben sana yapacağımı bilirim." dedim.

Ardından elona bana dönerek
" senin işin bitti olum kork benden " dedi. Bende " hadi s?kt?r" dedim. Elona çok sinirli bir şekilde bp sini arttırdı ve parmağını bana doğrultarak dodon ray diye bağırdı. Çok güçlü olmamasına rağmen ben ne olu ne olmaz diye yere eğilip barrier kurdum.

Gm-Dragonball-2
Admin
Admin
Gm-Dragonball-2

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Vengeful vs elona   85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Vengeful vs elona I_icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 3:35 pm

Elona senden güçsüz diye yaptığın bariyerden sonra dodon ray tekrar ona dönüyor ama oda tekrar eğilince bir şey olmuyor. Şuan sende hiç bir çizik yok ve tabiki Elonoda da yok seyircilerin hepsi sana destek oluyor ve şöyle diyorlar. " Elono Sen Önce Vengeful'u Yen Sonra Bize Gel ahahahah "

Saldırı Sırası: Vengeful
Vengeful Andy
Saiyan
Saiyan
Vengeful Andy

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Vengeful vs elona   85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Vengeful vs elona I_icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 3:42 pm

Kurduğum barrier işe yaramıştı.Dodon ray ateşi barrierden sekip tekrar elonaya doğru gitmişti.Ama elona bundan eğilerek kolay birşekilde kurtuldu. Ben seyircileri selamlamaya devam ederken onlar elonaya" Elono Sen Önce Vengeful'u Yen Sonra Bize Gel ahahahah " Diyerek kahkaha atmaya başladılar.

Elona tabikide buna çok sinirlenmişti ama ben varken seyicilere hiç birşey yapamazdı.İçimden "Saiyan hisslerime güveniyorum. Bu kızın bp si 1000 olmalı" diye söylendim. Ardından saldırı sırası bana gelince bir taktik düşündüm.Önce Ki blast yollayacaktım. Ardından elonaya doğru koşup asıl tekniğimi uygulayacaktım. Bunu yapmak için işe koyuldum.

Önce ellerimde ki topları biriktirip ardı ardına yolladım.Ardından onun üzerine koşarak yanına gittim.Bağırarak Death beam tekniğini uyguladım.
Gm-DragonBall-3
Admin
Admin
Gm-DragonBall-3

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Vengeful vs elona   85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Vengeful vs elona I_icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 3:50 pm

Seyircileri tehtit ettiğimde vengeful bana " Sen kim oluyorsunda seyircileri tehdid ediyorsun. Aşağılık kaşar ben sana yapacağımı bilirim." dedi. Bende onu takmayarak savunma pozisyonu aldım. bana " hadi s?kt?r" demişti. Bende ona " Kolayssa gelde s?k" dedim.

Bana gülümseyerek saldırıya geçti.Önce ki toplarını ardı ardına yollamaya başladı.Bunlar benim için hiç bir şeydi.Tabiki bu ki toplarını kolayca ellerimle savurdum.Bunlar Vengeful gibi bir savaşçının taktiği olamazdı kendimi herşeye karşı tetikte tutuyordum.

Ki toplarını savurduktan sonra vengefulun koşarak yanıma geldiğini gördüm.Sanırım bir teknik yapacaktı. Bende hemen soyunmaya başladım.giysilerimi çıkardım.Üstümde sadece bikini vardı. Ayrıca seyircilerin gözleri bende idi. Soyunmamın amacı vengefulun dikkatini dağıtarak bana uyguluyacağı tekniğin bana ulaşmaması idi.
Gm-Dragonball-2
Admin
Admin
Gm-Dragonball-2

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Vengeful vs elona   85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Vengeful vs elona I_icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 3:53 pm

Soyunma tekniği bir yere kadar etkili oluyor. Vengeful bir şekilde " Death Beam " atıyor ama dikkati dağıldığı için sadece Elonanın sağ elini koparıyor. Elona acı içinde kıvranıyor ama Vengeful hala dikkati dağılmış şekilde ona bakıyor. Eli kopan Elona " Pes Ediyorum " diye bağırarak dizlerine çöküyor ve ağlıyor.

Kazanan Vengeful

85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Vengeful vs elona
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 85. D.D.T Yarı Final Dövüşleri
»  85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Rafiel vs Akira
» 85. D.D.T Çeyrek Final Dövüşleri: Raziel vs Vengeful
» 85. D.D.T Çeyrek Final Dövüşleri: Kitomi Dorindochi vs Elona
» 85. D.D.T Çeyrek final dövüşleri : Leon vs Rafiel