Dragon Ball Fan Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dragon Ball Rpg Oyun Portalı

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

85. D.D.T Final dövüşü : Rafiel Andy vs Vengeful Andy

4 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Gm-DragonBall-3
Admin
Admin
Gm-DragonBall-3

Savaş seviyesi : -119

85. D.D.T Final dövüşü : Rafiel Andy vs Vengeful Andy Empty
MesajKonu: 85. D.D.T Final dövüşü : Rafiel Andy vs Vengeful Andy   85. D.D.T Final dövüşü : Rafiel Andy vs Vengeful Andy I_icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 4:06 pm

85. D.D.T Final dövüşü : Rafiel Andy vs Vengeful Andy 01introductiondbzannoun

Her iki oyuncuda ağır adımlarla arenaya doğru ilerlemekte. Arenayı çevreleyen tribünlerde binlerce insan sizleri izleyerek adınızı bağırıyor. Sizse bir birinize bakarak hakem ve aynı zamanda spiker olan adamın yanına gidiyorsunuz. Adam size kuralları yeni baştan anlatıyor ve arenanın kenarına gidiyor. O anda " Gongggg" sesini duyuyorsunuz.

Rp out :

Dövüşlere şu şekilde başlayacağız

Rafiel ve Vengeful önce arenaya çıkış rplerini yapacaklar sonra sırayla

Rafiel Saldırısını Yazar > Vengeful Savunmasını yazar > GM(DragonBall) sonucu belirler
Vengeful Saldırısını Yazar > Rafiel Savunmasını yazar > GM-Dragonball-2 sonucu belirler

yönetici Gm-DragonBall-2 ve
Gm(DragonBall) olacaktır.
Rafiel Andy
Saiyan
Saiyan
Rafiel Andy

Savaş seviyesi : 501

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Final dövüşü : Rafiel Andy vs Vengeful Andy   85. D.D.T Final dövüşü : Rafiel Andy vs Vengeful Andy I_icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 4:19 pm

Evet.. sonunda büyük maç kapımızı çalmıştı. Geçen maçta Vengeful da aynı benim gibi çizik almadan yenmişti. Şimdi sıra bizde idi, baya çekişmeli maç olacaktı. Seyirciler içinde öle bu arada ikimizin de öğrencisi yoktu. Sahaya çıktığımda seyircilere bir selam vererek onları coşturdum ve Vengeful gelince " Ahh Vengeful Bende Bunu Bekliyordum." devam ettim " Şu Ana Kadar İkimiz de Çok İyi Geldik Bakalım Bu Sefer Kim Alacak Hadi Gong Sesinde Geliyorum. " dedim.

Hakemden kuralları tekrar alınca gong sesini duydum ve saldırı pozisyonu aldım.

Out: Sonunda
Vengeful Andy
Saiyan
Saiyan
Vengeful Andy

Savaş seviyesi : 500

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Final dövüşü : Rafiel Andy vs Vengeful Andy   85. D.D.T Final dövüşü : Rafiel Andy vs Vengeful Andy I_icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 4:44 pm

Yaklaşık 1 hafta sonra final dövüşü gelmişti.Ben ve kardeşim rafiel arasında olacak.Doğrusu çok heyecanlıyım.İsmimin anons edilmesini bekliyordum.Rafiel isminin anons edilmesinden sonra sahaya çıkmıştı.VE dışardan gelen seslere bakılacak olursa taraftara selam veriyordu.

Daha sonra benim adım " Vengeful Andy" Diye anons edilince hem sevindim hemde moralim yerine geldi.Kendimi dövüşe hazırlayıp sahaya çıktım.Rafielin ve benim öğrencim yoktu. Ama öğrencim akiranın bir göreve çıktığını duydum.Ayrıca elonanın kolunu koparttığım için maça girmemiş ve öğrencim 3. olmuş.Bunlar benim moralimi en üst seviyeye çekmişti.

Sahaya çıkınca bende taraftara selam verdim.Taraftarlar 5 dk rafiel,5 dk Vengeful diye bağırıyordu.Rafiel ve ben dövüşe hazırlanırken bana
" Ahh Vengeful Bende Bunu Bekliyordum." Sonra " Şu Ana Kadar İkimiz de Çok İyi Geldik Bakalım Bu Sefer Kim Alacak Hadi Gong Sesinde Geliyorum." dedi. Bende " gong sesinde beklerim " diye gülümseyerk cevap verdim.
http://www.dragonballtr.com/forum.html
Gm-DragonBall

Gm-DragonBall

Savaş seviyesi : -92

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Final dövüşü : Rafiel Andy vs Vengeful Andy   85. D.D.T Final dövüşü : Rafiel Andy vs Vengeful Andy I_icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 4:52 pm

Dövüş başlıyor. Saldırı sırası Rafiel'de
Rafiel Andy
Saiyan
Saiyan
Rafiel Andy

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Final dövüşü : Rafiel Andy vs Vengeful Andy   85. D.D.T Final dövüşü : Rafiel Andy vs Vengeful Andy I_icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 5:31 pm

Gong sesini duyduğumda Vengeful'a söylediğim gibi saldırıya geçtim. Saldırıya geçmeden önce ona güzel bir gülücük atmıştım. Bu gülücüğün anlamı dostluk kazansındı. Saldırı yapmadan önce Vengeful'un zayıf noktasını bulmalıydım. Ama bunu bir kenara bırakıp ilk onu deniyecektim. Saldırımı yapmadan önce iki, üç ayak hareketi yaparak Vengeful'un ne yapacağımı anlamasını zorlaştırdım. Bu ayak hareketleri ile onun gözleri sadece ayağıma konsantre olacaktı ve ben asıl onu deneme yöntemimi kullanacaktım. İyice Vengeful'u oraya yönelttirdikten sonra bir anda " Bir Açık " diye bağırdım.

Üzerine doğru koşmaya başladım, yanına geldiğimde sağ taraftan bir yumruk sallamış gibi yaptım ama bu bir feykti. Asıl yumruk alttan aparkat olarak geliyordu. Alttan gelen yumruğa "Ceylan Yumruğu" diyerek Vengeful'a vurdum.

Yumruk %50 işe yaramalıydı. Çünkü eğer elini blok için koyarsa sadece 5 saniyeliğine ayakları onu dinleyemiyecekti ve bende o saniye aralığını kullanarak onu yere indirebilecektim. Bu teknikleri babam sayesinde öğrenmiştim, zaten evde ona doktor savaşçısı diyordum. Böyle dememin nedeni vurduğu yerler sinir noktaları idi ve bu noktalara vurunca ya kalp bir süreliğine duruyor ya da ayaklar ve kollar vurulan kişiyi dinlemiyordum.
Vengeful Andy
Saiyan
Saiyan
Vengeful Andy

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Final dövüşü : Rafiel Andy vs Vengeful Andy   85. D.D.T Final dövüşü : Rafiel Andy vs Vengeful Andy I_icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 5:38 pm

Rafielden gelecek hertürlü saldırıya karşı kendimi savunma pozisyonuna almıştım.O benim kardeşim bile olsa yenmeli idim.Tabiki kalıcı hasar ve ölüdürmek dışında. İlk başlarda benden güçlü olmasına rağmen şuanda ben ondan yakalşık 500 bp daha güçlü idim.

İkimiz kardeşte olsak sonuçta üveydik ve bu maçta kardeşlikte çok hırs ve kazanma azminin rol alacağını Rafielde bende farkındaydık. Artık dövüş başlamış ondan gelecek saldırıyı bekliyordum. Önce bana ayak hareketleri yaparak dikkat çekmeye çalıştı. İçimden " Kesin bir şaşırtmacadır.Seni iyi tanıyorum rafiel ! " dedim.

Bana koşarak sağ taraftan yumruk sallamaya çalıştı. Ben hemen zıplayarak havaya uçtum. Ardından "ceylan yumruğu diye bir ses duydum.Arkama baktığımda sağ taraftan gelen yumruğun şaşırtmaca olduğunu anladım.İçimden " Ne kadar sinsice" dedim. Yaptığı bu saldırı ile beni ne kadar zorlayacağını göstermiş oldu.
Vengeful Andy
Saiyan
Saiyan
Vengeful Andy

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Final dövüşü : Rafiel Andy vs Vengeful Andy   85. D.D.T Final dövüşü : Rafiel Andy vs Vengeful Andy I_icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 7:15 pm

Out devam edelim !
Gm-DragonBall

Gm-DragonBall

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Final dövüşü : Rafiel Andy vs Vengeful Andy   85. D.D.T Final dövüşü : Rafiel Andy vs Vengeful Andy I_icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 7:17 pm

Yumruk açık ara Vengeful'u sıyırıyor. Rafiel boşa çıkıyor. Vengeful ise şu an havada.

Saldırı sırası Vengeful'da
Vengeful Andy
Saiyan
Saiyan
Vengeful Andy

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Final dövüşü : Rafiel Andy vs Vengeful Andy   85. D.D.T Final dövüşü : Rafiel Andy vs Vengeful Andy I_icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 7:21 pm

Rafiel bana çok zekice bir saldırıda bulunmuştu. Ama ben zekam ve kıvrak hareketim ile bu saldırıdan son anda kurtulmuştum.Elimde olsa ona kılıç gibi aletlerle saldırırdım ama turnuva kuralları gereği alet kullanmak yasaktı. Bende iyi biri olarak kurala uydum ve kullanmamaya karar verdim.

Ben havaydım saldırı sırasıda bende idi. O bana yaptığı saldırıdan dolayı sırtı dönüktü. Hemen birşeyler düşündüm. Önce bir kaç ki topu ardındanda bir dodon ray yapacaktım. Bunu yapabilmek için harekete geçtim. Aşağıya doğru inerken ardı ardına durmadan ki topları yolladım. Sonrada dodonray diye bağırarak tekniğimi uyguladım.

Her yer toz duman içinde idi. İki üç adım geriye çekildikten sonra rafiele ne olduğunu görmek için bekledim.

out: alet kullanabilirmiyiz ?
Rafiel Andy
Saiyan
Saiyan
Rafiel Andy

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Final dövüşü : Rafiel Andy vs Vengeful Andy   85. D.D.T Final dövüşü : Rafiel Andy vs Vengeful Andy I_icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 12:34 pm

"Ahh saldırı son anda sıyırmıştı." neyse sorun değildi. Bir sonraki saldırım daha etkili olacaktı, Vengeful hazırlanmış idi saldırı yapmaya. Hatta başlamıştı bile öncelikle bana ardı ardına ki topu yolluyordu. Bu demek oluyordu ki ardından bir ateş gelicek gelen ateşten kurtulmak benim için çok kolaydı çünkü Vengeful bu dumanda beni göremezdi. Ateşin kisini hisseder hissetmez onun ters tarafına zıplayarak ateşten kurtuldum ve derin bir "OHHH" çektim.

Vengeful'un bana karşı böyle basit bir saldırı yapacağını düşünmezdim. Çünkü ben ona tekniksiz bir saldırı yapmıştım, yani kendimi kasmamıştım ama o ise tam tersi kendini yorarak dövüşüyordu. Turnuvadan sonra ona söylerim öyle yapılmayacağını şimdi o hatayı kendim için kullanmalıyım.

Bir sonraki saldırım yine fiziksel olacaktı, nedeni ise benim vücut gücüm Vengefuldan daha güçlü idi ve daha sıyrılmış hareketler kullanıp onu şaşırtabiliyor idim.

OUT: Sırtım dönük değil. Ben sana karşılıklı yumruk atıyorum arkaya dönecek şekilde değil.
Gm-DragonBall

Gm-DragonBall

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Final dövüşü : Rafiel Andy vs Vengeful Andy   85. D.D.T Final dövüşü : Rafiel Andy vs Vengeful Andy I_icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 2:24 pm

Vengeful un yolladığı eneji toplarından biri klouna çarpıyor. Rafiel'in kolu feci şekilde sızlamakta. Diğer saldırılardan ise sıyrılmayı başarıyor.

Vengeful yere inmiş durumda

Saldırı sırası Rafiel'de
Rafiel Andy
Saiyan
Saiyan
Rafiel Andy

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Final dövüşü : Rafiel Andy vs Vengeful Andy   85. D.D.T Final dövüşü : Rafiel Andy vs Vengeful Andy I_icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 2:46 pm

" ahh kolum sızlıyor Fiziksel Dövüşe fazla giremiyeceğim " şimdiki saldırım hem fiziksel hemde ateşsel olacaktı. Dumanlar dağılınca Vengeful'u yine ayak hareketlerime odaklandırmaya başlamıştım. Bir dakika böyle yaptıktan sonra tekrar bu hareketlerle ona yaklaşmaya başladım.

İlk başta hızlı ve atik bir şekilde üzerine koştum ve tekrar sağ elimle vururmuş gibi yaptım ama sol elimle yumruğu salladım ve sallarken elimde oluşturduğum Final Spirit Cannon'u saldım.

Eminim bu iyi bir feykti, kesinlikle iyiydi. Nedeni ise bir çok ayak hareketinden sonra başka bir feyk'i beyin kaldırmayacaktı. Bu durumda da benim attığım Final Spirit Cannon işe yarayacaktı.
Vengeful Andy
Saiyan
Saiyan
Vengeful Andy

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Final dövüşü : Rafiel Andy vs Vengeful Andy   85. D.D.T Final dövüşü : Rafiel Andy vs Vengeful Andy I_icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 3:00 pm

Bir ki topu dışında tekniğim işe yaramamıştı. Onun koluna zarar verdiğim için büyük üzüntü duyuyordum ama sonuçta bu turnuva idi.Turnuvadan önce bardada bana acıma kardeşim demişti.Bende aynen öyle yapacağım.

Saldırımın ardından dumanlar çekilmeye başlanmıştı.Rafielinde bedeni ortaya çıkıyordu. Ondan gelecek hertürlü saldırıya açıktım. İkimizde biraz duraksadıktan sonra rafiel yine ayak hareketleri yapmaya başladı.Açıkçası ondan böyle bir şey beklemiyordum.Çünkü daha önceki saldırısında bunu uygulamıştı.İçimden " üvey olsakta ikimiz kardeşiz.İkimizde zekiyiz.Ben ikinci bir tekniği yemem" dedim.

Daha sonra ayak hareketlerine devam eden rafielin ayaklarına bakar gibi yaptım ama odaklanmadım.Onun öyle sanmasını istedim.Bana yaklaşınca sol taraftan yumruk sallamaya çalıştı. Bunuda daha önce yapmıştı.Sağ gösterip sol vurmuştu.Şimdide sağ gösterip sol vuracağına emindim. Bu yüzden tedbir amaçlı yere çöküp barrier kurdum. Sonra tahmin ettiğim gibi sol eli bana isabet edecekti hemde kafama. Ama bu sefer bir teknik kullanarak yaptı.Ben hem yere çöktüğümden hemde barrier kurduğumdan teknikten kurtulacaktım.En azından saldırı minimuma inecekti.
Gm-DragonBall

Gm-DragonBall

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Final dövüşü : Rafiel Andy vs Vengeful Andy   85. D.D.T Final dövüşü : Rafiel Andy vs Vengeful Andy I_icon_minitimePaz Ekim 17, 2010 8:45 am

Vengeful , Final Spirit Cannon sana çarpıyor. Ama bariyer tekniğinde bu saldırıyı durdurabilmek için bayağı bir enerji harcadın. Bu yüzden yaralanmadın yinede ringin öbür ucuna kadar savruluyorsun. Dışarıya düşmeye ramak kala durmayı başardın.

Vengeful enerjisinin yarısını tüketmiş durumda. Rafiel ise 1/4 yani çeyreğini harcamış durumda

Saldırı sırası Vengefulda
Vengeful Andy
Saiyan
Saiyan
Vengeful Andy

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Final dövüşü : Rafiel Andy vs Vengeful Andy   85. D.D.T Final dövüşü : Rafiel Andy vs Vengeful Andy I_icon_minitimePaz Ekim 17, 2010 4:12 pm

Çok güzel bir şekilde savunmamı oluşturmuştum. Rafiel in final sprit cnnonu bana çarptı.Ancak ondan daha fazla enerji harcadığım için kurtulmayı başardım.O kadar güçlü saldırdıki beni sahanın diğer kısmına kadar sürükledi.Düşmeme ramak kala ayağa kalktım.

Oldukça sinirli idim. Sahanın kenarından bir kaç adımda hızla uzaklaştım. Rafiel önümde duruyordu. Bu kez ona karşı enerjimi kullanmayacaktım.Çünkü enerjimin yarısı tükenmiş durumda. Ona yapabileceğim teknikler düşündüm,düşündüm ama bulamadım.

Sonra aklıma iyi bir saldırı fikri oturdu.Önce rafiele koşarak sağ ve sol elimle saldırı yapacak onu ringin kenarına düşürecektim. Bunu uygulmak üzere rafiele doğru koştum. Sağ taraftan suratına yumruk atarken asıl yumruk sol taraftan karaciğere doğru ilerlemekte idi. Ardından karnına tekme atarak onu ringin dışına yollamayı amaçladım. İşimi garantiye almak içinde iki enerji topu yolladım.
Rafiel Andy
Saiyan
Saiyan
Rafiel Andy

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Final dövüşü : Rafiel Andy vs Vengeful Andy   85. D.D.T Final dövüşü : Rafiel Andy vs Vengeful Andy I_icon_minitimePaz Ekim 17, 2010 5:21 pm

Evet.. Vengeful enerjin tükenmiş gibi gözüküyor. Biraz yumruklaşalım da seyirciler coşsun. Sahanın kenarına gittin ama düşmeyeceğini biliyordum şimdi gerçek dövüşe başlıyoruz hee çünkü sinirliye benziyorsun. Bende geliceğim, senide bekliyorum saldırıya hadi başlayalım dedikten sonra iki üç adım geri çıktım çünkü Vengeful bana doğru harekete geçmişti bile

Üzerime doğru koşuyor Evet.. oda anlamıştı artık enerji tüketemiyecekti. Şimdi bunu bir yana bırakmalıydım çünkü saldırıya geçmişti vengeful sağ taraftan bir yumruk geliyor hayı bu bir feyk çünkü elini yanlış şekilde getiriyor. Diğer yumruk nerede aşağıda bunları görmüştüm. Aşağıdan gelen yumruktan kurtulmak için aynı şekilde bende aşağıya doğru yumruk attım ve elimizin çarpışmasını ummak ile kalmadım diğer elimi de suratımı korur bir hale getirdim.
Gm-DragonBall

Gm-DragonBall

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Final dövüşü : Rafiel Andy vs Vengeful Andy   85. D.D.T Final dövüşü : Rafiel Andy vs Vengeful Andy I_icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 9:09 am

Rafiel alınan yumruk ve enerji bonbalarını savuşturmayı başarabiliyor. Fakat bunu yaparken kolunun acısı iyice arttı. Vengful ise enerji kullandığı için kalan enerrjisi ile en fazla bir teknik yada enerji bombası kombinasyonu kullanabilir. Rafiel'in enerji durumunda bir değişim yok. Ama her iki oyuncuda yorulmalar gözlemlenmeye başlıyor

Saldırı sırası Rafiel'de
Rafiel Andy
Saiyan
Saiyan
Rafiel Andy

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Final dövüşü : Rafiel Andy vs Vengeful Andy   85. D.D.T Final dövüşü : Rafiel Andy vs Vengeful Andy I_icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 12:22 pm

"Ahh.. elimin acısı çok fazla artmasına karşı savunmayı başarmıştım." elimin acısı git gide artıyordu ve yorgunluğum da göz önüne çıkıyordu. Ama tek yorgun olan kişi ben değildim. Vengefulda hem yordun hem de enerjisiz idi. Neyse şimdi yapacağım harekete odaklanmalıyım. "Ne Yapmalıyım?" diye düşünüyordum, buldum onu geri püskürteceğim ve ardından güçlü bir ateş yapacağım.

"Hazır ol kardeşim geliyorum" dedikten sonra vengeful'un yanına geldim, ardından 2, 3 yumruk sallayıp elimde oluşturduğum Final Spirit Cannon'u kardeşimin üzerine attım.

Durumumu her hangi bir şeye karşın korumalıydım, bunun için iki ve ya üç takla ataram saldırımı yapmadan önceki yerime geçtim ve hızlıcana nefes aldım.
Vengeful Andy
Saiyan
Saiyan
Vengeful Andy

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Final dövüşü : Rafiel Andy vs Vengeful Andy   85. D.D.T Final dövüşü : Rafiel Andy vs Vengeful Andy I_icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 12:40 pm

" Ahh... Lanet olsun. Enerjiim azaldı.Saldırımı iyi savundu" Enerjim azalmıştı.Fakat toparlıyabilirdim. Bundan sonraki saldırılarımı enerji ile harcamayacaktım.Daha pratik ve zekice teknikler olacak. Yorgunluğum göze batmaya başlamıştı ve enerjim de azalmıştı. Fakat rafielinde benden aşağı kalır yanı yok oda yorgun üstelik kolu yüzünden çok acı çekiyordu.

Ona " kolun çok acımıyor değilmi" diye sorduktan sonra enerjimi toplamaya başladım.İkimizde karşılıklı bakışlardan sonra kardeşim
"Hazır ol kardeşim geliyorum" dedi. Bende başımı sallayıp savunma pozisyonumu aldım. Onun yapacağı saldırılara hazırdım. Rafiel fazla enerji kullanmamışştı.Onunda kullanacağını düşünüyordum.

KArdeşim rafiel üstüme doğru yürüdü ve iki üç yumruk salladı. Ben yumruklarını çok rahat bir şekilde blokladım.Normalde zorlanırdım.Kolunun acısından olsa gerek... Çok başarılı bir şekilde yumrukları savurduktan sonra bana final sprit cannon attı. Açıkçası final sprit cannonda çok etkili gözükmüyordu.Ama yinede kendimi savunma altına almalı idi. Bana doğru gelen final sprit sağ tarafıma doğru ilerliyordu. Kendimi sol tarafa atik bir şekilde attarak kurtulmayı umdum.
Gm-DragonBall

Gm-DragonBall

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Final dövüşü : Rafiel Andy vs Vengeful Andy   85. D.D.T Final dövüşü : Rafiel Andy vs Vengeful Andy I_icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 2:12 pm

Rafiel'in saldırısı Vengeful'un sağ tarafına isabet ederek geçiyor. Final Spirit Cannon tam isabet etmesede Vengeful'u feci şekilde vurarak sağ kolunu en az 2 yerinden kırıyor. Ve vücudunun bazı yerlerinde hafif yanıklar var. Bu yüzden Vengeful inanılmaz derecede acı çekmekte. Ayrıca kolu kırıldığı için iki el ile yapılabilecek herhangibir tekniği yapamayacak durumda.

Not 1: Vengeful ve Rafiel'in sadece birer teknik kullanacak kadar enerjileri kaldı.

Not 2: Saldırı sırası Vengeful'da
Vengeful Andy
Saiyan
Saiyan
Vengeful Andy

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Final dövüşü : Rafiel Andy vs Vengeful Andy   85. D.D.T Final dövüşü : Rafiel Andy vs Vengeful Andy I_icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 4:26 pm

"Aaaaaa. İnanamıyorum ! ko,kolu,kolum feci yanıyor !!!" Rafiel beni kolumdan vurmuştu. İnanılmaz acı çekiyordum.Vücüdumun bazı yerlerinde yanmıştı.Üstelik sağ kolumda kırılımıştı.Bunu gelen inanılmaz acıdan hissediyordum. kolumu kıpırdatamıyordum bile. Ama pes etmeyecektim. Rafielde öyle.....

Rafiele " Lanet olsun çok pis vurdun,bu kadarda ağır saldıracağını düşünmüyordum. Demek büyük oynamak istiyorsun. Öyle olsun !
derken sağ kolumu tutuyordum. Artık bende ona ağır şekilde saldıracaktım.Neler yapabileceğim hakında düşününce,Bir karara vardım.Önce fiziksel saldırı ve ardından ateşsel saldırı....

Bunu uygulamak üzere ona doğru yürüdüm. Oda zar zor toparlanarak saldırmamı bekledi. Biraz daha yürüyüp önüne gelince tekniği uygulamaya koydum. Önce sol taraftan suratına yumruk sallayıp ,kasığına son gücümle bir tekme darbesi attım. Yani elini oraya bloke etse bile işleyecekti. Ardından hemen dibinde ,sol kolumu ona doğrultum ve sol tarafına "Death beam" diye bağırarak son kez tekniğimi uyguladım.
Bir yandanda sürekli " üzgünüm kardeşim." diye haykırıyordum.

Tekniği sola uygulamak iyi fikirdi.Çünkü Sağ tarafına atsaydım kalbine isabet edebilirdi..
Rafiel Andy
Saiyan
Saiyan
Rafiel Andy

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Final dövüşü : Rafiel Andy vs Vengeful Andy   85. D.D.T Final dövüşü : Rafiel Andy vs Vengeful Andy I_icon_minitimeSalı Ekim 19, 2010 1:00 pm

"Özür dilerim kardeşim kolunu kırdım ama sana dediğim gibi sende bana acımamalısın " dedikten sonra Vengeful bana " Lanet olsun çok pis vurdun. Bu kadarda ağır saldıracağını düşünmüyordum. Demek büyük oynamak istiyorsun. Öyle olsun ! " demişti. Bende başımı sallayıp ona işaret verdim ve saldırısını hazır bir şekilde bekledim. O benim sol taraftan suratıma doğru yumruk sallarken ben kendimi sağ tarafa attım ardından kasığıma doğru yola çıkan darbeyi gördüm ve tek takla ile geriye geçtim. Eğer böyle yapmasaydım koruma denesem bile elbet bir şey olacaktı.

Bu kadarını yaptıktan sonra Vengeful bana ölümcül tekniği olan "Death Beam" tekniğini attı. Bunu hiç bir şekilde savuramazdım ya da koruma yapamazdım. Onun için bende savunma olarak saldırı yapmalıyım. Ellerimi doğru bir pozisyona getirip gücümü topladıktan sonra "Ka-me-ha-me-ha" dedim ve ateşledim.

Bu ateşle "Death Beam'i" savurabileceğimi düşünüyordum çünkü bu atamız Son Gokunun tekniği idi. Bu tekniği yaptıktan sonra benimde kullanacak enerjim kalmamıştı ve hem kolumun acısı artmıştı hem de yorgunluğum fazlalaşmıştı.
Gm-DragonBall

Gm-DragonBall

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Final dövüşü : Rafiel Andy vs Vengeful Andy   85. D.D.T Final dövüşü : Rafiel Andy vs Vengeful Andy I_icon_minitimeSalı Ekim 19, 2010 3:11 pm

Death beam kamehame ile çarpışıyor. Ve kamehame'nin içinde kayboluyor. Kamehame ise Vengeful'a isabet etmeden gök yüzüne doğru ilerleyerek gözlerden kayboluyor...

Saldırı sırası Rafiel'de

Not : Her iki oyuncununda uçmak dışında hiç bir tekniği kullanabilecek kadar enerjisi kalmıyor. Hatta uçma tekniğiniz bile enerji azlığından dolayı dengesiz ...
Rafiel Andy
Saiyan
Saiyan
Rafiel Andy

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Final dövüşü : Rafiel Andy vs Vengeful Andy   85. D.D.T Final dövüşü : Rafiel Andy vs Vengeful Andy I_icon_minitimeSalı Ekim 19, 2010 3:53 pm

Death Beamdan kurtulmuştum kurtulmasına da bunun yanında hiç enerjim de kalmamıştı. O zaman seri ve atik bir şekilde bu maçı yumruklarımla bitireceğim. " Hazır Mısın? kardeşim geliyorum" dedim ve yola çıktım. Yolda iken saldırımı düşünmüştüm zaten şimdiki saldırım her hangi bir enerji dalgası ile olmayacaktı. Daha doğrusu olamayacaktı. Şimdiki saldırım fiziksel ve yakın dövüş şeklinde olacaktı. Kendi kendime hadi bakalım dedikten sonra başlamıştım bile koşmaya

Vengefula yaklaşınca saldırı combomu yapmaya hazırlandım ve yapmaya başladım. İlk önce surata doğru iki üç darbe ve ardından Karaciğere doğru bir yumruk sallamıştım ve son olarak Fire Screw adını verdiğim çene altı darbesini yapmıştım Vengeful'a

Bu comboyu daha önce yapmamıştım. Dediğim gibi Vengefula doğru giderken tasarlayıp uygulamıştım. Zaten çok iyi bir şekilde uyguladığımı da düşünüyorum çünkü Vücut da nereye vurulacağını benden iyi kimse bilemez.
Vengeful Andy
Saiyan
Saiyan
Vengeful Andy

MesajKonu: Geri: 85. D.D.T Final dövüşü : Rafiel Andy vs Vengeful Andy   85. D.D.T Final dövüşü : Rafiel Andy vs Vengeful Andy I_icon_minitimeSalı Ekim 19, 2010 4:05 pm

Uyguladığım saldırı başarılı olmamıştı.Attığım yumrukları bloklamış,Death beam tekniğimide kamekameha ile etkisiz hale getirmişti. Bunu yanı sıra ikimizinde hiç enerjisi yoktu. Bundan sonra rafielde , bende ateşsel değil fiziksel dövüşecektik. Ona bir çok teknik uygulamak isterdim ama maalesef bu olmayacaktı. Rafiel ve ben bakışırken
" Hazır Mısın? kardeşim geliyorum"diyerek bana doğru koşmaya başlamıştı. Bende " Bekliyorum kardeşim" diyerek cevap verdim.

Bana yaklaşınca önce yüzüme yumruklar salladı. Ben sol elimle bloklayarak kafamı sağa sola kaçırarak kurtulmaya çalıştım. Ardından karaciğerime bir yumruğun yaklaştığını gördüm.Bende onun taktiğini uygulayarak yumruğa yumrakla karşılık verdim. Yani ikimizinde yumruklarının çarpışmasını umdum. Kafamı kaldırdığımda ise çeneme yumruk atmaya hazırlandığını gördüm.

Hemen yükselerek , havaya uçarak yumruktan kaçmaya çalıştım.Enerjim kalmadığından dolayı dengesizdim. Yavaşça süzülerek rafielin bulunduğu uçtan diğer uca indim.

85. D.D.T Final dövüşü : Rafiel Andy vs Vengeful Andy
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» 85. D.D.T 3.lük dövüşü : Akira ve elona
» 85. D.D.T Çeyrek Final Dövüşleri: Raziel vs Vengeful
»  85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Rafiel vs Akira
» 85. D.D.T Yarı final dövüşleri : Vengeful vs elona
» 85. D.D.T Çeyrek final dövüşleri : Leon vs Rafiel